patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
Lidé už několik týdnů demonstrují. A jiní je za to odsuzují. Za co? Že nejsou lhostejní? Že nejsou líní? Že chtějí pro své děti a vnoučata ubránit základní svobody a právní stát?
„Proč vám nevadil Topolánek, Nečas atd.?“ Odpovídám, že vadil. Že největší naší chybou je lhostejnost. Ale že se to prostě nedá srovnávat s Babišem. Tenhle estébák je o několik stupňů výš, než cokoli před ním.
Vrátím se o 30 let zpátky. Mimochodem, spoustu lidí z tehdejších demonstrací  potkávám i na těch dnešních. Koho by to napadlo, že po tolika letech se znovu budeme srocovat proti STB a komunistům. Jenže tehdy (ani dnes) většina demonstrujících neměla chuť na politickou kariéru. Chtěli jsme svrhnout lež a zlo a nastolit svobodu. Nedemonstrovali jsme za někoho, za něčí prachy. Byly mrazy. Ať si dnes kdejaký chytrák, kterému tehdy bylo 14 let říká, že jsme byli pitomci, kteří posloužili jiným zájmům. Co oni vědí. Já vím, že najednou bylo (a stále ještě je) mnohem líp. Že jsem se najednou nemusel bát říkat cokoli (rozuměj, v rámci etiky a morálky), že jsme mohli hrát bigbít a nemuseli dělat přehrávky se zkouškama z politiky, že jsme mohli kdykoli za čáru. Já to mám do Německa pár km, takže bez velkých nákladů. Politiku jsme sledovali po očku, ale celkem lhostejně. A tak nám Klaus s Mečiarem nejprve rozdělili republiku a začala privatizace. Myslím, že to byl v té době rozumný krok, ale opět naše lhostejnost způsobila, že to dopadlo, jak to dopadlo. Lidé viděli možnost rychlého a bezpracného zisku. Za tisícovku obratem desetkrát víc. A tak se k majetkům dostávali bílí koně vrcholných politiků. Klausův Kellner, Kožený atd. Místo abychom své akcie ošetřovali, rychle jsme se jich zbavili. Já tedy ne, já jsem se  i s manželkou odmítl účastnit toho cirkusu. Velká privatizace probíhala už za vládnutí Zemana. To se děly ty největší zlodějny. Ale nás se to jakoby netýkalo. Velká chyba. Přišla doba Opoziční smlouvy. Další velká chyba, kterou jsme lhostejně nechali realizovat. Z politiky se postupně stávala čím dál větší žumpa. Gross se jako první pokoušel se svým Mlýnem znovu vytvářet nátlak ve stylu STB. Ale pořád to byl jen premiér v systému demokratických pojistek. A tak mu stačil nevysvětlený milion v igelitce od strýčka k demisi. Podobně ostatní premiéři. Stačilo málo a končili. Jasně, že se uplácelo, jasně, že se kradlo, ale pořád to bylo s rizikem, že když to vyplave na povrch, politik končí. V tomhle systému bohatl právě Babiš a velmi mu to vyhovovalo. A my jsme se nebouřili. Tedy vyjímku tvořily odborářské demonstrace, které přes své odbory svolávala ČSSD proti tehdy vládní ODS.
A pak přišel Babiš se svým plánem. Proč někoho uplácet, když si to můžu rovnou sám dohodit. To je zásadní rozdíl mezi ním a všemi ostatními. A najednou začal pomocí svých médií ovlivňovat veřejné mínění. Politickou mocí začal likvidovat konkurenci. Začal si dosazovat své lidi do vysokých funkcí na policii. O to samé se snaží i u soudů. To nikdy nikdo před ním nedělal. Znovu vytáhl komunisty k moci. Zlikvidoval tisíce drobných živnostníků pomocí EET. Za 4 roky v politice víc než zdvojnásobil svůj majetek. Všechny ostatní označil za zloděje. A tady už pohár opravdu PŘETEKL. Alespoň u části obyvatelstva. A protože v současné konstalaci (Zeman-Babiš, s podporou klanu Klausů) není jiná možnost a protože demokratické pojistky jsou na hraně, musíme je podpořit na náměstích. Tedy my, co to tak cítíme. SVOBODA TOTIŽ NENÍ NÁROKOVÁ VĚC A NENÍ ZADARMO. Je velmi křehká a zranitelná. Proto jsou tisíce lidí na náměstích celé republiky. Na, ve jménu Drahoše, jak často naznačujete vy, jimž je svoboda (a hlavně zodpovědnost) na obtíž. Ne za Piráty, ODS, Topku a už vůbec ne za Sorose. Nikdo nás neplatí, od nikoho nic nechceme. Jsme tam za každého člověka, za nějaké hodnoty. Chcete vědět, co dál! Nevíme, zatím. Na to jsou demokratické nástroje. Volby, třeba předčasné. Dávno tomu všemu mohl zabránit prezident Zeman, ale ten má radost z rozděleného národa. Takže závěrem. Jsme na demonstracích, abychom dali najevo, že politici jsou našimi zaměstnanci a nelíbí se nám, jak vykonávají svou práci. Jsme na náměstích, abychom ubránili svobodu, která se pomalu vytrácí. Opravdu je to takhle jednoduché. Nehledejte za tím vším žádné  konspirační teorie. 

R.S. 12.6.2019
62348638_2375700779162813_9045532894419746816_n.jpg
62362657_2038598019780879_8865258896369909760_n.jpg
62428908_2333750866885140_4499716457243869184_n.jpg
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one