patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
Asi bych měl napsat pár řádek o sobě.
Jmenuji se Radek Sedláček a narodil jsem se v roce 1965 v Klatovech. Vystudoval jsem strojařinu na klatovské průmyslovce a většinu života pracoval jako správce budov v Dragounských kasárnách. Poslední roky jsem v plném invalidním důchodu. Zajímá mne město Klatovy. Jeho historie, současnost a budoucnost. Jsem autorem webových stránek o historii města a okolí a stránek o historii pivovarnictví v Klatovech. Dále mne zajímá kultura. Sám aktivně hraji a maluji, byl jsem spoluorganizátorem charitativního open air festivalu „Kloktání“ Jako invalida vnímám nedostatky i z jiného pohledu. Strávil jsem téměř rok na invalidním vozíku.
 
102_1586.JPG
Nejsem a nebudu členem žádné existující politické strany a sdružení. Nezastupuji ani žádnou finanční skupinu. Nemám ambice věnovat se politice na vyšší, než regionální úrovni. Ale chci pro své město to nejlepší možné. Chci, aby nás neotravovali narkomani a zloději. Chci, aby invalidé byli rovnoprávní a aby jim byl usnadněn už tak složitý život. Chci, aby městská policie v rámci svých pravomocí dohlížela na klid a bezpečí občanů a aby znepříjemňovala život právě zlodějům a narkomanům a aby důrazně kontrolovala zneužívání označení invalidy, místo aby jen strkala lístečky za stěrače bez ohledu na postiženého člověka. Chci, aby byly po městě a na nádražích lavičky a odpadkové koše. Chci, aby MHD jezdila podle potřeb lidí a po logických trasách. Předpokládám, že většina lidí je svéprávných a není potřeba regulovat jejich život nějakými příkazy. Chci, aby zakázky pro město dělaly přednostně místní firmy. Chci, aby zde lidé měli práci, za kterou budou i zaplaceni Aby za vydělané peníze měli kde strávit příjemné chvíle bez časových omezení. Pokusím se během krátké doby popsat své názory k jednotlivým problémům podrobněji.
 
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one