patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg

Vítejte!

Jsem „KLATOVÁK“ a jsem na to hrdý. Žiju tu celý život. Ale kromě věku mi vrásky na čele dělá i kvalita života v mém rodném městě. Přestává tu být bezpečno. Po městě se totiž potulují jednotlivci i organizované skupiny narkomanů a zlodějů. Množí se vykradená auta, byty, sklepy. Na zahrádce již není možné nechat volně vůbec nic. Po městě se potulují skupiny mládeže demolující popelnice, lavičky, automobily nebo domy. Odhazují bordel, kde je napadne. Pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek vyřvávají v době nočního klidu a napadají kolemjdoucí. Neváhají použít výhrůžek a násilí, pokud je jim chování vytčeno. Některé znám, ale další se tu vzali bůhví odkud. Poznáte je na první pohled.
A radnice se svou městskou policií se zatím v klidu věnuje boji proti hernám. Měšťáci (obecní policie) plní přání svých nadřízených a kontroluje nesmyslné obecní vyhlášky o provozu herních automatů pouze mezi 14,00 a 22,00 hodinou, kontroluje dodržování provozní doby (i když už je nám jasné, že tato opatření nemají žádný vliv na bordel ve městě), nebo otravují lidi lístečky za stěrači.
Zastupitel má zastupovat nás, slušné občany. Prvním bodem v zákoně o městské policii je-a) přispívá k ochraně a bezpečnosti osob a majetku
Je čas nemlčet a něco dělat. Pojďme do toho společně. Napište na tyto stránky své problémy, názory nebo návrhy na řešení.
Radek Sedláček
1. Nemůžete legislativou udělat z chudých prosperující a prosperující legislativně odstavit od příjmů.

2. Co dostane jeden člověk, aniž by si to odpracoval, to musí odpracovat jiný člověk, aniž by za tuto činnost obdržel odměnu.

3. Vláda nemůže dát nikomu nic, aniž by si to dříve nevzala od někoho jiného.

4. Nelze rozmnožit bohatství tím, že se rozdělí.

5. Jestliže si polovina lidí představuje, že nemusí pracovat, protože se druhá polovina o ně postará, a
když druhá polovina zjistí, že není dobré pracovat, protože někdo jiný bezpracně dostane to, co oni vytvořili, tak to je začátek konce každého národa.
 
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one