patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg

Jsme horší než ovce. Čím víc čtu příspěvky na facebooku, tím vic jsem o tom přesvědčen. Ztratili jsme to, čím jsme se odlišovali od zvířat. Velmi snadno si necháme vnutit názor, který pak považujeme za jediný správný.

Kdysi Balbínova poetická strana v předvolebním boji vytvořila kalouskovy padáky, Dnes už si nikdo nevzpomene na obrázek padáku a třech křížků, ale Kalouskovi už je padák nalepen, včetně zmařenýh životů, byť to bylo trochu jinak.

 

STÁDO OVCÍ 2.jpg

Babiš prohlásí, že všichni kradou a ač sám králem zlodějů, polovina společnosti mu uvěří v představě, že on jako boháč nemusí krást a může si dovolit říkat pravdu.

Kouřit zakázali skoro všude. Copak nemáme vlastní rozum? Je tam nahuleno a vadí mi to, tak tam prostě nepolezu ne. A když si nějakej hulvát zapálí, kde to není vhodné, snad se najde někdo, kdo ho upozorní, popřípadě dá pár po papuli.

Zákonodárci nyní řeší zavádění činské medicíny. No doprdele, když jí nevěřím, tak tam nepůjdu. Když si myslím, že mi pomůže Ayurvéda, homeopatie, biorezonance, autopatie nebo zaříkávání, je to jenom můj problém a nikmu jinému do toho nic není.

Máme jíst zdravě, no tak přestaňte dotovat ty sračky, kterých jsou plný regály v marketech a lidi si sami začnu kupovat nrmálního buřta z masa. Ale většina lidí nemá dost peněz (na rozdíl od politiků) a proto je cena zbží prvním měřítkem u většiny domácností.

Místo aby se soused se sousedem domluvili, tak na sebe budou udávat? V tomhle chcete žít? Kdykoli jsem na své zahradě chtěl dělat oheň, nejprve jsem se kouknul, jestli sousedi nemají venku prádlo. Nikdy jsme neřešili, jestli mi sekačka na trávu řve v pondělí, nebo v neděli. Prostě každej maká na svým, kdy má čas. Vždyť dneska spousta lidí nemá neděle volné, tak co to je zase za blbst zakazovat nedělní sekání, řezání a vrtání!

A co teprve oslavy? To si mám podat půl roku dopředu žádost na obecní úřad, že v srpnu bychom chtěli v deseti lidech grilovat, zpívat u kytary a oslavit narozeniny, a to i po desáté večer? Každý ví, jak je v dnešním shonu těžké , shodnout se v pěti lidech na volný termín. Pamatuji, jak jsme před čtyřiceti lety slavili strejdovy padesátiny v paneláku. Večer zazvonil soused, abychom se ztišili. Když se ale dozvěděl, proč ten hluk je, ještě donesl kytaru a přidal se k nám.

Copak dnes už nejsou sousedi schopni spolu mluvit? Já myslím, že většinou ano a to kouření, oslavy a další ptákoviny je jenom čistá buzerace ze strany státu, kterýmu do toho vůbec nic není. Je to omezování svobod, které bychom si neměli nechat líbit. Tohle si nedovolili ani komunisti.

Přestaňme hrbit hřbety a podřizovat se nesmyslům. Pojďme spolu komunikovat místo udávání a bonzování. Staňme se znovu svobodnými a samostatně myslícími tvory.

WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one