patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
špatný obchod.jpg
Představte si, že přijdete nakupovat do krámu a narazíte na výběr, který je na obrázku. Nic moc co? K žrádlu to není. A co teď, když široko daleko jiný není. Dnes to vydržíte, ale k životu jídlo potřebujete. Takže co zítra, za týden? 
Stejné je to s našimi politiky. Jedno nahnilé jablko vedle druhého. Když budeme hodně přebírat, možná ještě najdeme nějaké relativně zdravé, ale pokud ho rychle nevyndáme z bedny, brzy bude stejné jako ty okolo. Jasně, Babiš je super lotr, podvodník, lhář, vyděrač i udavač. Žije jen z dotací a státních zakázek. Jeho výrobky jsou podřadné kvality a proto musí likvidovat konkurenci. Proto musí mít zaplacenou policii, soudy i nájemné vrahy a tisk. Proto šel do politiky. Ale je třeba Sobotka lepší? Já ten pocit nemám, jen mu prostě chybí možnosti a příležitosti, které má Babiš. Takže se zbavíme největšího lotra, ale fronta dalších na uvolněné místo je nekonečná.- Bělobrádek, Kalousek, Fiala............... a nikde konec.
Ale my jsme páni, protože "NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN!!!"  My tuhle srandu platíme. A doporučení prodavačky, abychom si místo plesnivého jablka koupili raději flekatou mrkev nebo zasmrádlá vejce je na přesdržku.
Takže ANO Babiš musí od žlabu do tepláků jako první, ale musí pokračovat Sobotka, Kalousek ........
Tak se nenechme strhnout podplacenými facebookovými minometčíky Agrofertu a sami neobhajujme neobhajitelné. Tenhle bordel se musí prostě vyhodit všechen a vydesinfikovat. Nebo myslíte, že stačí vyměnit vedoucího prodejny?
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one