patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg

Konec světa se blíží !!!

Myslím si, že civilizovaný svět už „válku“ s Islámem prohrál. Jednak proto, že porodnost průměrné evropské muslimské rodiny je 6, evropské 1,5. A také proto, že muslimové neznají pojem „pedofilie“ Velmi nepřesnou matematickou teorií si ukážeme malý příklad. Představte si ostrov, na který jsme vysadili 10 civilizovaných rodin a deset muslimských. Počítejme pro jednoduchost generaci 20 let. V první generaci tedy naroste populace muslimů z 20 na 80 a civilizovaná také z 20 na 35. (buďme velkorysí a počítejme 36 z důvodu párování a vždy budu přidávat stav na sudý vyšší počet)). Ve druhé už máme muslimů 260 a evropanů 48. Ve třetí je muslimů 740 a té druhé party 56. Ve čtvrté generaci se rozloučíme s vysazenými páry, takže nám na ostrově žije 2400 muslimů a 45 evropanů. V páté generaci opět odečteme prvně narozené a budeme pokračovat stejným způsobem.
5. generace 7180 muslimů, 35 evropanů
6. generace 21400 muslimů a 28 evropanů
V sedmé generaci se narodí  43 740 muslimů a jen 3 evropané. V následující generaci se narodí cca 131000 muslimů a jen jeden evropan. Civilizovaná populace vymřela. Ostrov už nedokáže uživit tolik lidí. Zvěř je vybita, ryby vyloveny, půda vyčerpaná. Zmizel lesní porost, zem se mění v poušť. Všude je hladomor, infekční nemoci. Kanibalismus je jediný způsob obživy. Nejsou žádné léky, obvazy ani lékaři. Člověk jako druh mizí z povrchu ostrova, který je zcela bez života.
 
konec světa se blíží.jpg
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one