patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg

Krátkozrakost - největší problém Evropy

Historicky roztříštěná Evropa a malé státečky se počátkem padesátých let obávala „Východního“ bloku, zejména Sovětského svazu. Bylo by ovšem naivní myslet si, že obrana byla jediný důvod vzniku EU. Další byl samozřejmě ekonomický. Snaha konkurovat nejen východu, ale hlavně USA. Jenže si zvolila jiný způsob a já nejsem přesvědčený, že zrovna ten nejšťastnější. Ani dnešní generace evropských politiků ještě zcela nechápe zásadní rozdíl. Sovětský svaz se sice rozpadl, ale Rusko je stále obrovské a je to jeden celek. USA také navenek působí jednotně. Evropa ne. Snad nejlíp ten rozdíl vysvětlím na sportu. Na MS nejsou reprezentanti Texasu, Kalifornie nebo Oregonu, ale USA. A stejně tak zahraniční politiku nedělá Nové Mexiko nebo Kansas. Ale uvnitř mají zachovány své státní uspořádání.
Evropa navíc zpohodlněla a ztratila, sportovní terminologií řečeno, tah na branku. Zřejmě i pýcha z bohatství, vzdělání, kultura a hlavně nenažranost a lakota bohatých způsobila současný stav. Evropská životní úroveň nutí „domorodce“ k honbě za ziskem. Díky tomu samozřejmě klesá porodnost.  Mladí budují kariéry, protože prostou prací nedosahnou na kýžený příjem, místo  aby zakládali rodiny. Politici ovládaní bohatými byznysmeny raději pěstují imigrační politiku, než by vytvářeli podmínky pro vlastní lidi. Snaha zaplatit za práci co nejméně nutí stále opatřovat novou levnou pracovní sílu. Přistěhovalcům jsou vytvářeny mnohem příznivější podmínky než majoritě. Dochází dokonce i k takovým absurditám, jako že např. ČSSD si uzákoní kvóty žen v politice.
Jenže to má jeden veliký HÁK. Merkelová a spol. předpokládají, že se přistěhovalci asimilují ve druhé či třetí generaci do společnosti. A oni si zatím zakládají vlastní společenství, mafie a staví si tu mešity, ve kterých nabádají  své potomky k  nesnášenlivosti. S jejich pracovitostí to není kdovíjaké a tak narůstá nezaměstnanost. Paradoxně domácí nemají práci, protože přistěhovalci jsou ochotni dělat za míň, ale u nich zase chybí chuť k práci  a raději využívají sociálních výhod. Flákají se, kradou, znásilňují a hlavně rodí 4x více dětí, než původní obyvatelstvo. Kdyby si někdo dal tu práci a spočítal náklady, musel by už dávno dojít k názoru, že by se bývalo vyplatilo podporovat zaměstnanost a porodnost vlastních lidí, než sem stěhovat špínu a svrab.
Podpora porodnosti totiž má kýžený efekt až za nějakých 20 let (viz. Husákovy děti), ale bohatí krátkozrace potřebují hrabat hned. A tak si kopou vlastní hromadný hrob, do kterého vtahnou i zbytek národa.
 
migranti.png
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one