patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg

Proč se lidé stěhují do jiných zemí

Napadlo mne pár důvodů, proč změnit své bydliště. Rozdělil bych je do několika kategorií.
  1. Kategorie – vztah
Jistě spousta lidí odejde z domova, protože jde za hlasem svého srdce. Přináší si s sebou jiné zvyky, ale hlavně snahu sžít se s novým prostředím. Zapojí se do života i práce v novém působišti. Jsou přátelští a od okolí očekávají to samé. Respektují místní zvyky i zákony a snaží se jazykově vyrovnat „domorodcům.“
  1. Kategorie – osobní prospěch
Další lidé odcházejí do jiných zemí proto, že doma nemají práci, nebo vědí, že jinde si vydělají víc. Pokud se v novém působišti chtějí usadit trvale, tak se opět snaží žít jako „domorodci“ a respektovat zvyky a zákon.
  1. Kategorie – osobní důvody
Tady můžeme zařadit např. kriminální minulost, útěk před zákonem, změna identity. V těchto případech už můžeme s úspěchem pochybovat o respektování zákona a místních zvyklostí.
Do této kategorie ale patří i politické důvody. Tady naopak přistěhovalec rád respektuje zákon hostitelské země.
  1. Kategorie – agrese, okupace
V těchto případech se vždy jedná o potlačení zvyků a zákonů původního obyvatelstva. Prosazování vlastních zájmů, zvyků a zákonů.
 
Do poslední kategorie bych zařadil nejen ozbrojené vpády, ale i zakládání komunit, které požadují vyjímky ze zákonů, jiný přístup státních institucí, které nerespektují  způsob života „domorodců“ a odmítají se přizpůsobit pravidlům hostitele. Takovým ale nesmíme ustupovat, protože jsou to nepřátelé. Nepřišli sem žít do jiných podmínek, ale měnit tyto podle svého. Pokud jim vycházejí ústavní činitelé vstříc, je třeba jejich jednání považovat za vlastizradu a podle toho s nimi i naložit.
 
 
 
 
 
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one