patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg

Šabatová proti čechům

(Možná máte pocit, že tenhle text nesouvisí s naším městem, ale pokud bude pokračovat ústupkářská politika a pokud budou prachy výš, než svoboda a lidské životy, bude postupně ohrožena historická kultura všech měst v Evropě, tedy i Klatov. Platí zde jediné pro všechny muslimy, cikány, vietnamce i ukrajince. Jsi tady host. Chovej se podle toho a respektuj naše zvyky, kulturu, tradice a zákony!!!!)
Arabské-zrůdy-demolují-Paříž.jpg
Mám pocit, že islám přešel do otevřené války s Evropou. Bohužel politici si dostatečně neuvědomují, že jejich dnešní rozhodnutí ohrožuje na životech jejich děti a vnoučata, protože se stoupajícím počtem muslimů v Evropě stoupá i jejich agresivita. Za poslední čtvrtstoletí se počet muslimů v Evropě zdvojnásobil. Další zdvojnásobení tohoto dvojnásobku nastane za stávajícího progresívního trendu již jen za poloviční dobu. Po roce 2025 lze očekávat, že muslimové (krom jiných menšin) v některých regionech a zemích Evropy budou čítat stejný počet obyvatel jako původní obyvatelstvo. Pár ukázek, jak si již dnes muslimové představují život v Evropě:

 
Švýcarsko
Imigranti z muslimských zemí žádají o změnu státní vlajky Švýcarska. Švýcarští muslimové jsou toho názoru, že bílý kříž v červeném poli uráží představitele nekřesťanského náboženství. A navrhli, aby byla švýcarská vlajka zeleno-žluto-červená, jakou byla před asi dvěma sty lety. Dříve usilovali o povolení postavit minarety u svých mešit.
 Belgie
Podrobíme si Belgii, svrhneme krále a nastolíme zde vládu islámského práva šaría. Podobně vyhrožuje radikální muslimská organizace s příhodným názvem Sharia4Belgium (tedy „Šaría pro Belgii“).
policistka zastavila ženu zakuklenou v nikábu a v souladu se zákony ji vyzvala, aby jej sňala a legitimovala se. Žena však na policistku zaútočila a přerazila jí nos.
"Nadřazené náboženství"
Belkacem ji za její agresivitu pochválil. Policistka podle něj může být ráda, že vůbec přežila. „My muslimové nemáme pro vás nevěřící a váš životní styl ani špetku úcty. Naše náboženství je nadřazené tomu vašemu. Pokud se vám to nelíbí, můžete se z Belgie odstěhovat,“ prohlásil.
Francie
Tisíce zfanatizovaných muslimů opět řádily ve Francii
Záběry, které Vám opět nejspíše česká media nepřinesou. Tisíce zfanatizovaných muslimů útočí na francouzskou policii a hulákají Alláhu akbar. Pokoušejí se napadnout židovskou menšinu a synagogu a nakonec na velkém shromáždění mávají palestinskými vlajkami a symboly islámského džihádu.
Německo
Po šikanózních insultacích kvůli nedodržování islámských uzancí napadla stovka čečenských muslimských azylantů v utečeneckém centru asi 30 syrských křesťanských azylantů s rodinami. Ti se před přesilou a agresí snažili zachránit útěkem do nedalekého kostela. Situaci musela uklidňovat policie. Několik syrských křesťanů muselo být ošetřeno v nemocnic
Španělsko
Islámská asociace podala na městském magistrátě ve městě Lleida žádost, ve které se domáhá městské vyhlášky, která by zakázala lidem jezdit se psem v prostředcích hromadné dopravy a zakázala lidem chodit se psem po ulicích s větší koncentrací muslimů. Svou žádost odůvodňují tím, že pohled na psa muslimy uráží. Psy totiž islám považuje za nečisté. Přítomnost psů ve městě prý muslimy diskriminuje a uráží jejich právo na náboženskou svobodu a právo muslimů žít v souladu s učením koránu.
Anglie
LONDÝN – Muslimský řidič znemožnil nevidomému muži nastoupit do autobusu kvůli vodicímu psovi. Psa považují muslimové za nečisté zvíře.
Nevidomý penzista, trpící rakovinou, byl dvakrát vyhozen z autobusu, protože jeho vodicího psa považují muslimové za nečisté zvíře. Znemožňování vstupu vodicím psům z náboženských důvodů se stalo v Anglii tak rozšířené, že se tato věc projednávala minulý týden ve Sněmovně lordů. Ministr dopravy Norman Baker byl vyzván, aby veřejnost varoval, že cestující nesmí být odmítnut kvůli vodicímu psovi.
Organizace vodicích psů a Sdružení nevidomých potvrdily, že tento problém je běžný a situace se neustále zhoršuje.
Londýn. Britský Úřad pro muzea, knihovny a archivy vydal nařízení, podle kterého mají veřejné knihovny respektovat právo šaríja. Vyhověl stížnostem muslimů a rozhodl, že ve všech státem financovaných knihovnách Velké Británie musí být Korán na nejvyšším regále.
Bosna
Sarajevo – Muslimští extremisté zakázali hračky s motivem prasátka Peppa v obchodním domě s odůvodněním, že kreslená postavička porušuje islámský zákon šaría.
Holandsko
Poliklinika v Leerdamu odstranila obraz s prasetem, urážel muslimy (Elsevier)
Norsko
Zaměstnankyně norského soudu už nyní mohou úřadovat v islámském šátku
Česko
MOST/TEPLICE – Operovaná vozíčkářka Daniela Machová z Mostu, 26letá studentka práv, nebyla se svým asistenčním psem přijata na léčení do Lázní Teplice. Vedení lázní nechtělo riskovat v hlavní sezóně odchod bohaté muslimské klientely, pro kterou je pes nečisté zvíře .
 
TAK CO ŘÍKÁTE PANÍ OMBUSMANKO???? Pro mne jste přestala být ochránkyní lidských práv, protože vy a vám podobní ohrožujete přímo budoucnost evropské kultury. ODSTUPTE Z FUNKCE !!!!
                                                                                Radek Sedláček
 
 
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one