patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg

Kalousek dal důchodcům směšných 45 korun, já dám jen 40 !!!

Pořekadlo o hezkém zpívání ptáčkům při jejich lapání platí čím dál více. Na vině je samozřejmě Andrej Babiš – notorický lhář a podvodník.
Dnes se podíváme na důchody a jejich valorizaci. Při nástupu do funkce hlásala nová vláda, že ta  předchozí  Nečasova s Kalouskem na ministerstvu financí brala důchodce na hůl a že zmrazené valorizace předchozích let budou kompenzovány.
Hlásné vládní trouby troubily dokonce o dvojité valorizaci v roce 2015. Nejprve ta první, zákonná a během roku druhá, která by kompenzovala zmražené valorizace předchozích let. K té druhé samozřejmě nedošlo. Výmluvou bylo, že se následná valorizace v r.2016 zvýší znovu o 1,8% a tím bude spravedlnosti učiněno za dost.
Je pravda, že valorizace důchodů v r.2015 byla 1,8% tedy vyšší, než je zákonná, ale kompenzace ztráty z minulých let bohužel nebyla dostatečná. Reálná kupní síla starobních důchodů v roce 2010 meziročně poklesla o 1,34 %, v roce 2012 pak klesla o 2,35 % a v roce 2013 o 0,2 %. Rada seniorů žádala o vykompenzování poklesu reálné kupní síly důchodů za uplynulá léta. I přes valorizaci 2015 stále tedy zbývá dva procentní body vykompenzovat.
Důchodci tedy oprávněně počítali s avizovanou valorizací opět ve výši 1,8%. Jenže sliby-chyby. Babišovo ministerstvo je proti. Nakonec je tedy vládou schválená pouze zákonná valorizace s podmínkou, že v prosinci dostanou všichni důchodci jednorázový příspěvek 600 korun.
Nakonec vláda nesplní ani tuto podmínku, takže by měla být valorizace podle předchozí dohody slibovaných 1,8 %. Ve skutečnosti dostanou důchodci přidáno v průměru 40 Kč a slib, že v únoru by mohli jednorázově dostat 900 korun.
BABIŠI, VYČÍTALS KALOUSKOVI 45 KČ A SÁM DÁŠ JEN 40 KČ !!!!!!

(V prvním videu se Babiš pohoršuje nad 45 korunami valorizace důchodů Kalouskem. čas 1,40. V druhém se můžete ve čtrnácté minutě pokochat tvrzením, že Babiš do politiky nikdy nevstoupí. Ve třetím se dozvíte, že jsou pro něj miliardy jen drobné a můžete se pokochat o škodlivosti Babiše pro celou společnost i pro zvěř, půdu a zdraví.)
 
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one