patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
3512421_andrej-babis-ano-vize-kniha-v6.jpg

Povolme fantazii uzdu a zkusme si trošku zafantazírovat jak to také může být s Andrejem Babišem. Dopředu upzorňuji, že mimo informasí podložených odkazem na zdroj je vše ostatní na úrovni konspiračně-teoretické.

Předpokládejme, že po roce 1989 bývalé tajné služby komunistického režimu neukončily svou činnost, ale pkračují v ní doposud. Už v roce 1989 probíhaly mohutné skartace a pálení dokumentů a vázacích aktů u vybraných spisů. Jaká byla kritéria pro jejich výběr nevíme. Dokonce ani nevíme, kolik spisů je odvezeno do archivů KGB. Dokonce prý ani „Sametová revoluce by bez StB nebyla.
(http://www.prerovskenoviny.eu/vase-clanky/bez-stb-by-revoluce-nebyla-agent-zifcak-prozradil-jak-to-doopravdy-bylo-s-mrtvym-studentem-smidem-na-narodni-tride)
Ale skartovalo se vesele, nebo snad ne? Není možné, že aktuální živé svazky například na Václava Havla, Václava Klause nebo Jana Rumla a desítky dalších, skončily jinde a dodnes se s nimi pracuje, aby jisté kruhy dosáhly svých cílů? Proč jinak by z internetu zmizely zásadní informace, které odkrývaly fakta související s novou politickou garniturou? Měl na tom snad zájem někdo jiní, než komunističtí drábové? A tak dnes na internetu můžete najít odkaz na článek s názvem: „John Bok: Charta 77 nebyla z Havlovy hlavy. Prsty v tom měli agenti StB“ nebo „Víme, kolik agentů StB bylo ve Vládách od roku 1990“. Bohužel po rozkliknutí zjistíte, že už neexistuje obsah. Ale nějaké informace o skartacích stále nalezneme v některách Pdf dokumentech.

Stejně jako se přesunuly spisy do neznáma, tak se přesunuly i velké peníze z různých neveřejných fondů. Někteří bývalí agenti ze skartovaných svazků se implantovali do politiky přímo. Ti měli za úkol pomocí výhrůžek a odkazů na převezené a ukryté svazky donutit novou politickou reprezentai například k tomu, aby nikdy nebyla KSČ postavena mimo zákon. Jiní pracují dále v utajení a ovlivňují podnikatelské prostředí. Není náhodou, že zavražděný kmotr Mrázek i žijící Andrej Babiš, měli silné vazby s tímto prostředím. Babiš silnější a nejen proto na rozdíl od Mrázka žije. DOKONCE SE MLUVÍ O TOM, ŽE MÁ PRSTY VE VRAŽDĚ KMOTRA MRÁZKA. V této souvislosti se často mluví o Mrázkově archivu. Není možné, že základ tohoto arhivu byl právě ze „skartovaných“ dokumentů StB? A kam se tento archiv po jeho vraždě ztratil? Už v začátcích Babišovy politické kariéry mluvili lidé, kteří se s ním setkali, že na ně měl jakousi složku. Dokonce i lidé, kteří odešli z jeho strany, hovoří o složkách na každého.

Vraťme se k začátkům podnikání Andreje Babiše. Dejme tomu, že StB potřebovala po revoluci vybrat vhodné lidi a udělat z nich významné podnikatele, aby mohli legalizovat a rozmnožovat své ulité finance. Andrej Babiš byl víc než vhodným kandidátem. Byl členem KSČ i agentem StB (o tom jsem přesvědčen i přes rozhodnutí slovenského soudu, které vzniklo na základě výpovědi jiného důstojníka StB)  

Zároveň je zcela bezcharakterní a ochotný použít i svou rodinu pro páchání nekalostí. Nakonec ani otec (Štefan Babiš) nebyl žádný svatoušek. Byl členem KSČ od podesátých let. V r.1968 z ní byl vyloučen a o rok později se do ní vrátil. V osmdesátých letech byl obviněn a vyšetřován ze zpronevěry, ale zachránila ho amnestie 1985. Andrejův bratr Alexander je také evidován jako spolupracovník StB a u něj se dochoval i vázací dokument.

http://forum24.cz/neuveritelna-historie-babisovy-rodiny-kontroverzni-neni-zdaleka-jen-andrej/

Andrej Babiš se tedy možná stal kašpárkem na provázku, za který tahá někdo úplně jiný. Svědčí o tom hned první podnikatelský počin Andreje a tím byla krádež Agrofertu slovenskému podniku zahraničního obchodu Petrimex. Pro Petrimex Babiš po rozpadu federace zakládal v Praze Agrofert, který do něj mocně investoval. Jenže počátkem května 1995 Agrofert, nedlouho předtím přeměněný ze společnosti s ručením omezeným na akciovku, zvýšil základní jmění z jednoho milionu korun na čtyři. Petrimex, který nejenže do Agrofertu investoval stovky miliónů, ale přenechal mu i podstatnou část své klientely, se o této skutečnosti dozvěděl se zpožděním a pokoušel se bránit u soudu, ale marně a později z Agrofertu zcela vcouval. Oficiálním vítězem celé operace byla neznámá švýcarská O.F.I. (Ost Finanz und Investition AG) z malého švýcarského města Baar, založená nedlouho předtím prý spolužáky Andreje Babiše z počátku 70. let, kdy jako syn československého diplomata u OSN chodil na gymnázium v Ženevě. Tak se naprosto neprůhledná firmička dostala k většinovému podílu v perspektivní české společnosti. Tento fakt mi přijde řádově mnohem větší utopie, než je celý tento článek. Andrej Babiš s nimi totiž chodil do třídy jen 10 měsíců a byl velmi nemocný. Proto se celá rodina (ze zdravotních důvodů Andreje) odstěhovala. Přijde vám logické, že si spolužáci po 25 leteh vzpoměli na chlapce z cizí země, který s nimi chodil jen pár měsíců do třídy, a investovali do něj pár milionů? Mně to přijde jako velmi hloupá výmluva. Tady bych spíše věřil tomu, že jde o moment, kdy se do hry vložila Stb a založila ve Švýcarsku ( kde zřejmě skončily i ulité peníze) fiktivní firmu a zařídili přeměnu z Babiše zaměstnance na Babiše podnikatele.

Celý manévr doprovázely dvě podezřelé okolnosti: jednak existuje vážná pochybnost, zda se mimořádná valná hromada, na níž Petrimex vypadl ze hry, vůbec konala. Pod zápisem z únorové valné hromady je sice vedle zbývajících čtyř členů dozorčí rady i podpis Evy Trenčianské, místopředsedkyně představenstva Petrimexu. Ta ovšem v době, kdy měla podepisovat v Praze souhlas s tím, že Agrofert ovládnou jiní, pobývala v Británii na služební cestě. Petrimex proto zápis napadl jako falzum. Soud ale, zcela mimo logiku, tento fakt nepřijal.

Následně byl Andrej vybaven poradci, právníky, kontakty na ovládané policisty a politiky. Elá hra i s kašpárkem šla do druhého dějství. V něm byly eStBácké metody citit na sto honů. Nepřátelská ovládnutí jiných firem, falešná obvinění, nevyjasněná úmrtí. A penízky se kutálely do správných kapes. Proto započela příprava na třetí dějství a tím byl vstup do politiky. Je třeba rezeštvat lidi, koupit si veřejné mínění v tisku, jak to kdysi dělalo „Rudé Právo“. A pomosí svých policejních přisluhovačů shodit stávající vládu. Podařilo se vlastně vše. Ve třetím dějství se začal budovat znovu dohled nad životy lidí, prolomila se domovní svoboda, část občanů bylo označeno za zloděje, konkurence zlikvidována a svoboda okleštěna. Půda pro bonzáctví je už zorána a tady jsou soudruzi z StB doma. Takže je naší povinností donášet na sousedy, na hospodské, na obchodníka. A všichni mají povinnost hlásit okamžitě to či ono do nějakých sběrných bank. Už se zase cenzuruje a maže svobodný názor. I na internetu.

Čtvrté dějství se teprve připravuje. Pokud k němu necháme Andreje a StB dospět, můžeme očekávat návrat diktatury (tentokrát ne proletariátu) a zavírání nepohodlných do kriminálu.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/pre-z-poslaneckeho-bufetu-sliboval-poslanec-ano-ze-po-volbach-vsechny-zavrou_1709181929_dp

Co říct závěrem? Možná je to všechno výmysl. Možná je tam kousek pravdy, nebo je to hřebíček přesně na hlavičku. Opravdu nevím. Ale zkouším hledat fakta, používám selský rozum a poslouchám všechny strany. Takže závěrem vám chci asi říct, abyste byli zodpovědní a měli oči i uši dokořán, protože u nás je možné úplně všechno.

19.9.2017 R.S.

 

WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one