patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
crop-1199192-inz.png
Malý zlodějíček se snaží být nenápadný. Mlčí a moc se neukazuje. Ovšem čím větší zloděj, tím větší sebevědmí a tím víc křiku, že kradou ti druzí. A proti pomluvám se těžko brání. V dobách někdy před deseti lety se navzájem obviňovaly politické strany. Nejvíce křičela ČSSD a poukazovala na kšefty ODS. Tehdy mi to nedalo a pokusil jsem se vypsat všechny politické aféry od vzniku ČR. Bez ohledu na stranu, která danou aféru měla na triku. Pro přehlednost jsem je označoval barevně (modrá=ODS, oranžoá =ČSSD atd.)
A světe div se, víc afér měla na triku ČSSD, která nejvíce vykřikovala, ukazovala a zaváděla akci ČISTÉ RUCE. ODS se ovšem také neflákala. A podle poučky:"Příležitost dělá zloděje" vždy v určitém období vítězila vládnoucí strana, zatímco opoziční jen paběrkovala, nebo se činila "POUZE" v krajích. 
Po cca deseti letech od "SAMETU" už byli lidé dostatečně unaveni neustálÝm handrkováním a začali být smířeni s faktem, že ty nahoře nezajímají a že o ně nikomu nejde. Prostě že politici mají jedinou starost, UDRŽET SE U KORYTA co nejdéle, za každou cenu a co nejvíce si nahrabat. Sice rezignovali na zkoumání pravdy, ale relativně stále drželi spolu. DRUHÝCH DESET LET AFÉRY NEZAZNAMENÁVÁM, JE TOHO NA JEDNOHO MOC.
Politické strany brzy pochopily, že kdo víc slíbí, ten déle vládne a postupně přešly od teoreticky uskutečnitelných slibů ke slibům naprosto utopistickým. (např. Škromach sliboval čtrnácté důchody). a po volbách to Sobotka vysvětlil takto:"Ty sliby nebyly zasazeny do reálného ekonomického rámce a dnes v konfrontaci s realitou neobstojí. Byli bychom blázni, pokud bychom trvali na něčem, co není ekonomicky reálné, a tlačili zemi do větších schodků jen proto, abychom prosadili naše politické sliby,"  Odkaz zde.
Také se objevuje ve větší míře dehonestující lež. To je lež, které lid už z principu věřit chce a lterá se postupně stane obecně uznávanou pravdou. Takové příklady jsou třeba Rozebrání důchodového fondu Klausem, nebo ještě slavnější lež o Kalouskových padácích.. Lidé už bohužel nehledají pravdu, jen se spokojí s konstatováním někoho, kdo jim momentálně slibuje pečené holuby do huby..

 
Lid se tím podařilo zařadit do kategorie "STÁDO" a na scénu nastupuje nový rozměr. STRANY JEDNOHO MAJITELE. Naprosto nedemokratické, založené s jediným úmyslem - NAHRÁVAT SI STÁTNÍ ZAKÁZKY A OVLÁDNOUT VYŠETŘUJÍCÍ ORGÁNY. 
První vlaštovkou byly Bártovy Věci veřejné. Smrděly mi od začátku, ale národ jásal v naději, že konečně někdo (kdo už má dost a nepotřebuje krást) udělá pořádek. Už v dobách vyjednávání koalice jsem napsal tento článek: VĚCI NEVEŘEJNÉ s.r.o..
Tou dobou už ovšem působil v politickém prostředí nový žralok - Andrej Babiš. To je úplně jiná třída. Tento člověk se neštítí ničeho a pravdu v jeho slovech nehledejte vůbec. Můžeme jen spekulovat, jaká organizace za ním stojí (Bývalá STB, KGB nebo jiná zahraniční organizace) Pravdou je, že jsem se sažil vyhledat všechny dostupné informace o Babišovi a nenarazil jsem na jedinou věc nebo obchod, který by byl čistý, účetně logicky jasný, bez utajených akcií či tajných společníků. A tenhle oligarcha je nejhlasitější. Mimo něj není v této republice jediný poctivec.. Je si sám sebou tak jistý, že se ani neobtěžuje něco vysvětlovat. Prostě hází cifry bez podkladů, ohýbá výsledky hospodaření, mlží ve svých kšeftech, vydírá, likviduje konkurenci a to za pomoci policie, finanční správy i státních zástupců. Manipuluje veřejným míněním pomocí svých médií. Obklopuje se bývalými policisty a agenty STB., PŘITOM SÁM TVRDÍ, ŽE AGENTEM NEBYL.
HUČÍN  naopak tvrdí, že byl.

Čapí hnízdo je jen zlomek. Zde jsou přehledně kauzy Andreje Babiše


Z Andrejem ovšem nezůstávají jen nejasné obchody, ale i poměrně dost mrtvol. Když pomineme vyjádření Dalíka, že Babiš stojí za vraždou kmotra Mrázka (byť by na něm bylo dost logiky), máme tady několik dalších: ZEMŘEL MUŽ, KTERÝ VĚDĚL, JAK ZBOHATL BABIŠ,  VELMI PODEZŘELÁ ÚMRTÍ V OKOLÍ ANDREJE
 
Dostali jsme se daleko za naše prosté chápání. Tady je potřeba se znovu vrátit k otázce KDO STOJÍ ZA BABIŠEM,  protože tady už nejde jen o osobní prospěch oligarchy, ale o ovládnutí celého státu. O ZÁNIK SVOBODY.!!!
Lidičky, věřte hlavně sami sobě, vlastnímu úsudku. Abyste si jej ale mohli vytvořit, potřebujete mít informace z obou stran. Pak se nad vším zamyslet a rozhodnout se. 
JDĚTE  K VOLBÁM PŘIPRAVENI A INFORMOVÁNI A ZVOLTE JAK NEJLÍP DOVEDETE.  DĚKUJI.

R.S. 28.8.017
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one