patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
"Jsem bývalý pracovník podniku zahraničního obchodu. Prospěchář starého režimu, který vlezl do strany, aby mohl cestovat do zahraničí, nejsem historicky morální ideál,“ říkal Andrej Babiš ještě před čtyřmi lety v roce 2011.
Největší zlo a nebezpečí pro Českou republiku je Andrej Babiš. Kdo ještě nepochopil, že nám před očima krade stát, neměl by mít volební právo. Nechci psát dlouhé články, ale jen poukázat na praktiky tohoto člověka od počátků jeho „úspěšného podnikání“
Andrej Babiš pochází z prominentní komunistické rodiny. Narodil se v Bratislavě. Jeho otec byl komunistický diplomat a díky tomu mohl mladý Babiš studovat v Ženevě a Bratislavě. Sám mladý Andrej velmi brzy vstoupil do KSČ a podepsal spolupráci s StB. Od r. 1980 byl veden jako důvěrník a od r.1982 jako tajný spolupracovník, což nutně znamená vědomou spolupráci bez ohledu na vyjádření všelijakých soudů. Jak ve svém článku  (http://www.reflex.cz/clanek/komentare/51926/dusan-sramek-estebacke-poudacky-nasej-babisky.html) Píše Dušan Šrámek:“ Tajný spolupracovník o své spolupráci věděl. Babiš si jezdil bez problémů do zahraničí na služební cesty, a to i mimo komunistický blok. Podle zbytku spisu, který se zachoval, s ním dokonce před jednou déletrvající cestou estébáci přerušili spolupráci. Kdyby byl „vyšetřovaný“, jak se snaží namluvit méně informované části veřejnosti, mohl by zapomenout i na dovolenou u spřáteleného Baltu nebo Balatonu. S vyšetřovanou osobou by asi navíc těžko estébáci obráželi bratislavské zapadáky a platili za ni útraty. Vyúčtování těchto schůzek se kupodivu ve spise zachovalo.“
Další odkazy : http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/byvaly-agent-stb-u-soudu-s-babisem-udajne-nemluvil-pravdu.html
 
Kde vzal prachy?
Jako komunista a agent StB získal post v Petrimexu (Slovenský podnik zahraničního obchodu) Tam zastupoval tuzemské podniky v Maroku. Petrimex před rozpadem federace založil zastoupení v Čechách. Andrej přišel do Prahy v roce 1994 téměř bez peněz. Těsně po rozdělení Československa vznikla firma Agrofert, která v r. 1995 zvýšila své jmění a oddělila se od Petrimexu. Petrimex Babiše propustil. Na scénu vstupují firmy, které prý poskytly Andreji Babišovi potřebný kapitál. Firma Ost Finanz und Investition - OFI ze švýcarského městečka Baar , která prý patří Babišovým spolužákům z gymnasia. Tato firma nemá ani kancelář, ani zaměstnance, ale jen poštovní schránku a další neviditelná firma Ameropa z Basileje. Tady se setkáváme s předsedou dozorčí rady Agrofertu JUDr. Širokým. Jeden z nejbližších lidí Andreje Babiše reprezentoval svého času na valné hromadě Agrofertu tajemné švýcarské investory z firmy O.F.I., která Babišovi poskytla startovní kapitál a možnost emancipovat se od svého zaměstnavatele (vyvlastnil mu firmu) JUDr. Libor Široký bude zřejmě vědět, kde se skutečně vzaly prachy na rozjezd Babišova podnikání. Před listopadem 1989 byl totiž ceněným pracovníkem StB. A ne jen tak nějakým řadovým.  JUDr. Libor Široký byl zaměstnancem X. správy, která potírala vnitřního nepřítele. A v druhé polovině 80. let působil v 3. oddělení 4. odboru, které se specializovalo na tzv. ukrajinské nacionalisty. Cituji Radka Schovánka: „Toto oddělení velmi úzce spolupracovalo s V. správou KGB, která také bojovala proti vnitřnímu nepříteli. Dá se říci, že vyjma odboru, který měl na starost kontrarozvědnou ochranu sovětských vojsk, byl tento odbor jedním z nejvíce propojených s KGB.“
Takže: předseda dozorčí rady Agrofertu a pravá ruka Andreje Babiše pracoval kdysi v StB zrovna na úseku, kde se nacházela největší styčná plocha se sovětskou tajnou službou. Zdroj: (http://echo24.cz/a/wQFYQ/slabost-andreje-babise-pro-estebaky-nema-konce)
 
Boom firmy
Agrofert nakupuje tuzemské chemické a zemědělské podniky. Postupně ovládá chemičky Lovochemie, Precheza a Deza a firmy zabývající se obchodováním s obilím a masokombináty a koupil za 800 milionů korun 3. největší chemický konglomerát v zemi - AliaChem s pěti výrobními podniky. V dobách nejvetsí slávy kontroloval Chemapol holding stovku firem se 40.000 zaměstnanci a jeho šéfem byl vysoký funkcionář KSC Václav Junek. Jeho hospodaření vedlo v r. 1998 ke krachu Chemapolu. Z Vídně by povolán Hugo Michael Sekyra , aby Chemapol zachránil. Sekyra odhalil podvody a tunelování a byl propuštěn. Krátce na to byl ve Vídni zavražděn. (není to jediné nejasné úmrtí v blízkosti Andreje Babiše) Po Junkovi zůstal český rekordní dluh 17 miliard korun. Z Chemapolu se stala chemická spolecnost AliaChem. A zbankrotovaný AliaChem koupil Andrej Babis. pro jeho koncern Agrofert. Najednou má Babiš má obrovský vliv a má také blízko ke špičkám ODS i ČSSD. Za podpory Zemana vláda rozhodla prodat další gigant Unipetrol Babišově firmě Agrofert za 11 miliard korun (přitom britská realitní firma Rotch nabízí 14 miliard).
Více .(http://nr1a.com/tunely.htm)
Ve spojení s Unipetrolem  se mluví o Babišově úplatkářské aféře (http://www.novinky.cz/domaci/65739-spyra-v-kauze-unipetrol-brali-uplatky-paroubek-i-kalousek.html)
 
Policie se o Babiše zajímala v souvislosti s Lovochemií .
Vražda krále podsvětí Mrázka 2006 – na každém šprochu, pravdy trochu. Kolují pověsti, že český král podsvětí František Mrázek byl roku 2006 zabit na objednávku Andreje Babiše.
V Praze 10 v Záběhlicích byl 15.11.2007 nalezen mrtev český "lobbista" a "podnikatel" Tomáš Kejla , který byl v květnu spolu s polským lobbistou Jackem Spyrou obviněn z vydírání majitele spolku Agrofert - Andreje Babiše. Podle policie zemřel Kejla "náhle ze zdravotních důvodů"- měl rozbitou hlavu. Tomáš Kejla a Jacek Spyra prý požadovali na Andreji Babišovi úplatek 10 miliónu korun za to , aby nebyl Babiš popotahován a kriminalizován v korupční kauze Unipetrol v Polsku a aby na Babiše nebyl vydán eurozatykač.
 
Koupí a zotročí nás všechny?
Andrej Babiš  si jde tvrdě za svým. Neváhá lhát. Podmanil si chemický, potravinářský a zemědělský trh celé České republiky. Koupil si Mafru a díky tomu ovládá přední české deníky, má prsty v televizích i rádiích. Může si sám o sobě tvořit veřejné mínění.
Obsadil nejdůležitější post ve vládě a nahrává si malou domů. Zatímco většina firem v česku má potíže, Agrofert za první rok ministrování svého šéfa zvýšil zisky o 20%. Babiš ovládá spousty státních zakázek. Jedná se o neuvěřitelný střet zájmů. Jeden příklad za všechny: Firma patřící do impéria A. Babiše zvítězila v osmi tendrech z 27, které pořádal státní podnik Lesy ČR. (http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Paroubek-Stret-zajmu-A-Babise-nyni-bojovnika-proti-hazardu-media-nezajima-351291)
Státní zásoby obilí jsou v režii Babišova Agrofertu. Státní a evropské dotace proudí k Babišovi neuvěřitelným způsobem. Ale to mu nestačí. Nyní se pokouší zlikvidovat drobné živnostníky a stát se absolutním vládcem země. Myslím, že chce do svých rukou do budoucna převzít i veškerou politickou moc. Nenechte se uchlácholit sliby o likvidaci korupce, protože Babiš je korupční koncentrát, jaký zde ještě nebyl.
 
Dokumenty z archivu StB
1857255_babis-stb.jpg
1857256_.jpg
1857257_.jpg
1857258_.jpg
1857259_.jpg
1857260_.jpg
1857261_.jpg
1857262_.jpg
1857263_.jpg
1857264_.jpg
1857265_.jpg
1857266_.jpg
1857267_.jpg
1857268_.jpg
1857269_.jpg
1857270_.jpg
1857271_.jpg
1857272_.jpg
1857273_.jpg
1857274_.jpg
1857275_.jpg
bab.jpg
3-28_faximile.jpg
lustrace_1009080_227137850806989_1738331082_o.jpg
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one