patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
zem..jpg
26.12.2016
Náš současný prezident neměl Babiše rád kvůli privatizaci Unipetrolu, ale najednou se může přetrhnout, aby mu šel na ruku. Tak si říkám, čím to asi může být. 
Miloš Zeman
V letech 1996–1998 zastával funkci předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a následující čtyři roky byl předsedou sociálnědemokratické vlády menšinového charakteru, jejíž existence byla umožněna na základě tzv. „opoziční smlouvy“ s Občanskou demokratickou stranou.
Dvojí privatizace Unipetrolu
  • 1999  Zemanova vládla provedla čistku ve vedení Unipetrolu
  • Díky nadstandardním vztahům Babiše s tehdy vládní ČSSD Agrofert 3 roky těží z výhodných smluv s tímto státním podnikem
  • V prosinci 2001 vyhrál výběrové řízení Babiš, ačkoli nabídl 11,7 miliardy korun, což bylo o dvě a půl miliardy méně, než hlavní konkurent Rotch Energy
  • Babiš otálí s placením a nakonec odstupuje. Zeman se na Babiše zlobí a považuje jej za nečestného a nespolehlivého obchodníka
  • 2004 druhá privatizace. Snížena přehlednost soutěže. Dvě ze tří nejvyšších nabídek vyřazeny z privatizace. Hovoří se o informacích od Babiše
( http://svobodneforum.cz/stiny-vysetrovani-privatizace-unipetrolu-vlivy-agrofertu-musely-byt-ohromne/)
Kmotr Mrázek
Zavražděný boss českého podsvětí František Mrázek chodil v letech 1998 až 2002 přímo na Úřad vlády. Scházel se tam s Miroslavem Šloufem, šéfporadcem premiéra Miloše Zemana.
(http://zpravy.idnes.cz/boss-mrazek-chodil-na-urad-vlady-za-sloufem-f26-/domaci.aspx?c=A071104_211938_domaci_mia)
Leden 2006 - František Mrázek sedí ve svém oblíbeném hotelu Esplanade v Praze. "Přijedou služby z Polska. Budeme mít střelivo na Andreje," Očekával, že z Polska dostane kompromitující informace na svého konkurenta Andreje Babiše, šéfa firmy Agrofert.
Mrázek byl přesvědčen, že Babiš chce pomocí svých vlivných kontaktů ve vládě získat "jeho" Setuzu.
25. ledna v osm hodin večer, zastřelil Mrázka nájemný vrah před sídlem jeho firmy v pražské čtvrti Lhotka.
(http://zpravy.idnes.cz/mrazek-pred-smrti-shanel-strelivo-na-babise-fee-/domaci.aspx?c=A060519_090827_domaci_mr)
(10.11.2011)
Marek Dalík se vytasil s prohlášením, že si Babiš před lety objednal vraždu někdejšího krále podsvětí Františka Mrázka
https://www.novinky.cz/domaci/250113-vrazdu-kmotra-mrazka-si-objednal-babis-reaguje-dotceny-dalik.html
 
Archiv kmotra Mrázka
2007 - Policie našla u Pitra asi padesát dokumentů. Jde však jen o malou část archivu. Mrázek podle svědků ukládal dokumenty, mezi nimiž byly údajně i kompromitující informace na politiky, do nákupních tašek. Kam tašky odvážel, nikdo neví. V zásuvce psacího stolu Tomáše Pitra pak policie našla policejní protokol o výpovědi "svědka Andreje Babiše", tedy třetího nejbohatšího Čecha, který vlastní chemickou firmu Agrofert a který patřil k úhlavním nepřátelům Františka Mrázka. http://zpravy.idnes.cz/v-mrazkove-archivu-byly-listiny-bis-policie-i-vlady-fha-/krimi.aspx?c=A071214_215344_krimi_zra
2012 – další archiv, tentokrát Mrázkova spolupracovníka Svobody, objevila ÚOOZ při domovní prohlídce. (Babišův chráněnec Šlachta)
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Detektivove-nasli-archiv-kolegy-kmotra-Mrazka-Je-to-pry-pecka-233027
 
od Mrázkovy smrti se Agrofertu začalo dařit získávat státní zakázky
Celkem ve sledovaném období (2007 – 2016) získalo veřejné zakázky 29 společností z koncernu Agrofert, které se státem uzavřely 591 smluv.
http://hlidacipes.org/babisovo-imperium-ziskalo-za-deset-let-verejne-zakazky-az-za-35-miliard-korun/
1.10.2013 – Šlouf - Sociální demokracie volby vyhraje, ale Bohuslav Sobotka je bohužel bezvýrazný nýmand. ANO sice roste, nicméně Andrej Babiš je podvodník.
http://zpravy.tiscali.cz/slouf-bylo-mi-receno-ze-babis-je-charakterove-zmrd-sobotka-je-nymand-218307
 
2013 Babiš vstupuje do vrcholné politiky díky Zemanovi
Zeman – Lukoil - Babiš
Tito politici se vezou na "protiunijní vlně", která se šíří Evropou, ale k podpoře Ruska mají i osobní důvody. Zemanův poradce byl donedávna jednatelem české pobočky ruské společnosti Lukoil, Babiš coby jeden z nejbohatších občanů ČR vlastní firmy, které odebírají velkou část ruského plynu. (28.10.2015)
(https://zpravy.aktualne.cz/domaci/jsem-jasne-proevropsky-napsal-babis-americke-novinarce-ta-je/r~820f63907d6b11e5a705002590604f2e/?redirected=1482698736)
Zeman bagatelizuje aféru dotací pro Čapí hnízdo
Zeman nepodepisuje zákon Lex Babiš

Netvrdím nic, jen nabízím možná vysvětlení, protože tady je možné všechno R.S.
 
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one