patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
Od Plyšákové revoluce se rozčiluju nad tím, že naši politici neustále vymýšlejí nějaké nevyzkoušené věci, místo aby se koukli v okolí, komu co funguje, a využili zkušenosti sousedů. A když už tak udělají, obyčejně si vyberou ten největší paskvil, který kdy kdo někde zavedl. Stejně tak to vidím s EET. Podle mého názoru si bereme příklad ze země, která má téměř dvojnásobný podíl šedé ekonomiky v procentech, než Česká republika. A tak nevím, jestli chce Babiš šedou ekonomiku snižovat, nebo jestli se snaží dostat na úroveň Chorvatska (ČR-15,3%, Chorv.-28%).
Obyčejný selský rozum mi říká, že čím méně mi stát bere z mého výdělku, tím méně se mi vyplatí riskovat nějakou levotu. Nízké daně znamenají i nízký podíl šedé ekonomiky. V tomhle ohledu je zrovna naše republika raritou. Čísla nám říkají, že jsme mnohem poctivější ( nemyslím politiky), než v jiných zemích. ČR má se 14,8% sociálních odvodů druhé nejvyšší ze všech zemí OECD. Přesto máme nízký podíl šedé ekonomiky. Není třeba na nás brát bič a už vůbec ne vydírat nás hrozbou zvýšení daní, pokud nepřijmeme EET.
Šedou ekonomiku se pochopitelně pokoušejí snižovat všechny země, ale i v tomhle měřítku jsme mnohem lepší, než náš vzor Chorvatsko. Od r. 2012 jsme snížili šedou ekonomiku o 5,6%, zatímco Chorvatsko s EET jen o 4,5%. A tady ještě musíme brát v úvahu velikost šedé ekonomiky, ze které se začalo ubírat. Logika praví, že z velkých čísel se snižuje snadno. Zase převedu do selského uvažování. Já, Radek Sedláček měřím skoro dva metry a vážím jistě přes 150 kg. Moje kamarádka je prcek a váží 50 kg. Abychom oba zhubli o 2 kg, mně stačí s nadsázkou ostříhat nehty na nohou, zatímco ona se musí 14 dní živit zeleninou. Proč se tedy motivujeme Chorvatskem a ne například Švýcarskem, kde je podíl ŠE pod 7%???
Opravdu se dlouhou dobu pokouším najít nějaké vysvětlení PROČ!!!! Jediné, které mi celou dobu leze do hlavy je AGROFERT. Nenasytný Slovák Babiš potřebuje mít přístup k informacím, aby mohl cíleně svým impériem zlikvidovat veškerou, i drobnou konkurenci. Všechny jeho kroky ve vládě k tomu směřují. Jen naiva si může myslet, že šel do politiky, aby konal dobro pro lid ČR. On tam šel dělat dobro sám sobě, nahrávat si tendry, čerpat dotace, likvidovat konkurenci. On tam šel kvůli přístupu k informacím a EET mu jich má přinést mnohem víc, než je doposud možné.
 
andrej-babis_lidovky.jpg
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one