patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
V sobotu večer vystoupil na klatovském náměstí Žlutej pes a Ondřej Hejma. Další z podařených akcí, které pro nás městské kulturní středisko každoročně připravuje. Mám tyhle akce rád, protože je to jedna z posledních příležitostí, jak si poslechnout živou hudbu sedíc v autě, když už mi nohy neslouží.
189620_ondrej-hejma-v0.jpg
Ovšem tentokrát "Město" moc nepřemýšlelo. Celé centrum bylo  zataraseno dvojitou hradbou zábran. První u vjezdu do centra a druhá u vjezdu na náměstí. S prvním policistou jsem vedl delší debatu. Prý nesmím ani vjet za zábranu, že je tam zákaz. Vsvětlil jsem mu, že nejsem schopen chodit natolik, abych zaparkoval u hotelu Beránek a šel se s ním domluvit a navíc s označením invalidy na vozidle můžu. Dozvěděl jsem se, že radnice k akci vydala mimořádnou vyhlášku. Chápu ho, dělal svědomitě svou práci. A nakonec použil i selský rozum a vpustil mne s tím, že se mám domluvit u druhých zábran. Tam už nebyl vůbec žádný problém, ale naopak ochota a pochopení. Za to bych chtěl všem policistům a strážníkům poděkovat.
Našim radním bych chtěl vzkázat několik věcí:
1. Když 10 km od Klatov probíhá festival České hrady, tak opravdu nebude náměstí praskat ve švech
2. Z toho plyne, že i bezpečnostní opatření a zátarasy byly zbytečné
3. Dost známých hledalo nějakou TOI TOI a vzhledem k tomu, že se točilo pivo,, hodily by se
4. Když se končí v deset, je hloupost začínat v devět. Dvě hodinky s přídavkem by byly akorát
5.I my postižení máme nárok na kulturu, tak bych doporučil na to myslet
Nakonec celkem podařená akce se slušným zvukem. Výkony muzikantů profesionální. Mí spoluměšťané se dobře bavili. A to nejen díky Hejmovi, ale také proto, že teklo pivo, u kterého si mohli beztrestně pokecat kuřáci i nekuřáci ve větších skupinách, než umožňují předzahrádky.
                            Díky R. Sedláček 31.8.2017
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one