patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
Nejsem lékař, ani odborník na léčbu závislostí, ale o tom tyhle stránky nejsou. Zde se pouze pokouším prezentovat své názory a můj lidský pohled. A k tomuto tématu mám celkem vyhraněný názor. Kdo sám nechce, tomu žádná léčba, ani jiný druh pomoci nepomůže. Stejně jako zákaz alkoholu nikdy nevyřešil alkoholismus, spíše naopak, tak ani zákaz heren nevyřeší hazard. Nakonec drogy přeci zakázané jsou a nemám pocit, že by narkomanů bylo méně. Ale je tu jedna věc, která mne přímo dohání k zuřivosti. Tou je tzv. pomoc drogově závislým. Myslím tím rozdávání injekčních stříkaček a dalších věcí narkomanům. Vadí mi na tom hlavně dvě věci. Tou první je fakt, že těžce nemocní rakovinou a jinými vážnými nemocemi si musí drahé léky hradit sami, na nemocné děti se dělají sbírky a sbírají se víčka, aby se mohly léčit...! A feťáci mají léčbu zdarma, staví se jim centra, dostávají dávky zdarma, nepracují, aby byli společnosti užiteční, kradou, obtěžují, jsou nebezpeční...! Chápu, že zde hraje roli potencionální nákaza AIDS nebo hepatitidou, ale nedělám si iluze, že si narkomani darovanou stříkačku nepošlou dál. Přijde mi to jako kuřákům rozdávat zapalovače a doufat, že přestanou kouřit.
A druhá věc je přístup policie k těmto lidem. Obhajovat se nedostatečnými pravomocemi je blbost. Když budou chtít, tak feťákům a narkomanům tak znepříjemní život že se raději seberou a odtahnou jinam. Před pár měsíci jsem si přečetl v regionálním tisku oslavný článek na práci policie, která v Klatovech provedla akci na odhalení těchto lidí a musel jsem se smát. Několik policistů včetně psa s psovodem po dobu asi pěti hodin provádělo po městě kontroly a zkontrolovali 14 lidí. Mezi nimi odhalili 2 narkomany. Já jich viděl víc za dobu, než jsem ten článek přečetl a to i bez psa a jediného kroku. (noviny jsem četl v baru s hernou) Po Klatovech v noci chodí stále stejní lidé a kradou, aby to přes den prodali a měli na fet.
Víte, od alkoholiků a kuřáků stát dostane alespoň tabákovou daň a daň z alkoholu a většina kuřáků chodí normálně do práce, ale na fetky peníze z rozpočtu vydáváme, NENÍ TO NA MAKOVICI??????
 
143-image-Drogy--resizecrop-466x180.jpg

Souhlasíte s rozdáváním stříkaček a dávek narkomanům?

Ano (2 | 20%)
Ne (8 | 80%)
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one