patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg

Integruju, integruješ, integrujeme

Vláda opět schvalovala program na začlenění rómů do společnosti. A já se ptám, proč se někdo neustále snaží začleňovat někam něco, co se očividně začlenit nechce? Proč prostě jen nedbáme na dodržování jedněch pravidel, zákonů a trestů pro všechny. Ono už by se to začlenilo samo, nebo naopak vyčlenilo, ale v každém případě by situace nebyla horší, než je nyní. Neházím všechny do jednoho pytle a už vůbec nejsem rasista. Cikáni jsou velmi muzikální a znám spoustu slušných a pracovitých. Tedy spoustu ne, ale dejme tomu deset. A tihle to fakt nemají snadné, protože příslušníci jejich etnika si tady vybudovali za staletí soužití nepěknou pověst. A přesto jsou slušní a pracovití, protože chtějí být takoví.
Jenže povídejte to politikům, když v tom začleňování lítá tolik peněz a vůbec tam nejde o romy.  Známí známých, příbuzní, přátelé politiků, ti všichni jsou živi z politiky integrace romů.  Miliony korun tečou do desítek organizací (seznam připojím), ale k cikánům nedotečou. Miliony korun jdou do kapes majitelům sociálních ubytoven. A v neposlední řadě se nám romové množí mnohem rychleji než majorita a hlas ve volbách má hodnotu slepice snášející zlatá vejce.
Tak už dopr…. Přestaňte někoho někam začleňovat. Stejně všichni víme, že vám o žádné začleňování  nejde. Prostě se starejte o právo a zákon a o podmínky pro život všech lidí v téhle zemi. Ale to bych od vás chtěl něco, jako poctivost a to je pro vás cizí slovo.
 
 
 
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one