patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
aneb, kdo chce psa bít……
Není tak dlouho po komunálních volbách a už tady máme první aférku v podání starosty R. Salvetra. Jeho známý Petr Semerád udělal přestupek a starosta se jej snažil zamést pod stůl a osobně intervenoval ve služebně městské policie. Naprosto neuvěřitelné !!!
Ano, je to skutečně neuvěřitelná blbost. Je nechutné, jak se ohýbají skutečnosti, jak se manipuluje veřejným míněním. Někdo si potřebuje plivnout na starostu a tak si prostě plivne. Mám osobní zkušenost s podobnými praktikami. Před časem jsem na tomto blogu napsal článek o kuřeti „halal“ z klatovské drůbežárny. Normálně by se o to nikdo nestaral, jenže jsem kandidoval v obecních volbách za „Klatovské patrioty“ (čímž nenápadně naznačuji, že nejsem spolustraníkem, ani voličem starosty Salvetra). Jedničkou na naší kandidátce byla Ivana Vrábková a dalším kandidátem Jaroslav Pitule. Oba bývalí zaměstnanci DZ Klatovy. Nevím detaily jejich odchodu z podniku, ale vím, že můj článek se stal záminkou k vyřizování osobních účtů s nimi. Těsně před volbami vyšel v Klatovském deníku článek na titulní straně, který rozsáhle informoval o tom, že naše sdružení v čele s paní Vrábkovou čelí trestnímu oznámení, náš program byl označený za rasistický atd. Trestní oznámení skutečně podáno bylo, ale patřičné orgány neshledaly žádný důvod k vyšetřování a už vůbec ne nějaké náznaky rasismu. Naše vyjádření ke kauze nebylo deníkem zveřejněno a žádná další informace o tom, že žádné vyšetřování neprobíhá, už nikdy nikdo nenapsal. Ale účel akce splnila minimálně v tom, že dokázala některým lidem znepříjemnit život. A co si budeme namlouvat, pomluvu nevyvrátíte ani pádným důkazem. Jak se říká:“Na nádraží si prdnete a na náměstí už se říká, že jste se pos…“
Stejně to vidím v této pseudokauze. Osobně znám oba aktéry. Petr Semerád má chatu v obci, kde jsem trávil většinu svého mládí a v roce 1993 jsem nastoupil na pozici technika, která se uvolnila odchodem pana Semeráda do soukromého sektoru. Z osobní zkušenosti i z vyprávění spolupracovníků můžu posoudit, jaký je pan Semerád člověk. Starostu Salvetra znám mnohem lépe. A určitě i mnohem lépe, než jej zná pan Semerád. Hrávali jsme basketbal v jednom družstvu. Jsme kamarádi, i když se poslední léta potkáváme pouze náhodně. Říkejte si co chcete, ale oba považuji nejen za slušné lidi, ale i za lidi inteligentní.  Starosta není blbec, který by vyrazil páchat protekci přímo před kameru u něj na radnici o které na 100% ví. Čímž netvrdím, že mimo kameru by to dělal. Sám jsem se na něj několikrát obrátil, když jsem měl problém s městskou policií. Ale nikdy jsme ani jeden nezkoušeli najít nějakou protekční cestu a ani mi ji starosta nikdy nenabídl. Prostě jsme spolu debatovali o problému (v mém případě, téměř nechodícího invalidy, se jednalo o parkování v parkovacích zonách, což je v podstatě celé historické jádro Klatov) a o možnostech legislativního, či jiného řešení do budoucna. Tedy nemluvili jsme o mně, ale o všech lidech s podobným problémem a postižením.
Chcete li tedy plivat na starostu, musíte si najít nějaký opravdový a závažný důvod, který se bezprostředně týká jeho selhání ve funkci. Ale ještě než začnete tahat slinu z paty, taky si uvědomte, kolik poctivé práce pro město odvedl.
7.1.2015 R.Sedláček
 
 
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one