patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
Je tady konec roku 2014 a já ti musím říct můj milý státe, že je mi z tebe smutno. Pořád jsem hrdý, že jsem ČECH, ale nějak už nevím proč. Uteklo  25 let od doby, kdy jsem začal věřit ve slušné, bohaté, inteligentní a úspěšné Česko. A z krásného dítěte nám mezitím vyrostl drzý a líný fracek.
Je mi smutno, že poctiví a pracovití lidé si sotva vydělají na životní náklady. Je mi smutno, že se nevyplatí pracovat. Mrzí mne, že naši lidé si nemohou dovolit děti. Je mi líto, že nabízíme pomoc a azyl kdekomu, ale o vlastní lidi se neumíme postarat. Máme tolik starostí, abychom uživili všechny nepřizpůsobivé a přistěhovalce, že nám nezbývá čas ani peníze na naše staré rodiče, na naše nemocné a děti. Právě v době kolem vánoc pořádáme nejvíc charitativních akcí. Ze svého mála se snažíme pomoci tam, kde můj milý státe selháváš na celé čáře.
To ti milý státe ještě nikdo neřekl, že když nahradíš porodnost importem arabů, tak zničíš sám sebe? Nechci od tebe přeci tak moc. Jen za poctivou práci slušné peníze, za které si koupím kvalitní, nikoli podřadné zboží. Chci, abys pořádně hospodařil penězi, které ti formou daní svěřuji. Abys necpal lumpům kapsy a poctivé odíral. Abys podporoval české děti, české rodiny a české nemocné. Abys dával podle zásluh. Aby platilo jedno právo a stejný trest. Aby Čechy byly české.
 Radek Sedláček 28.12.2014
 
o_18nnsm1qf1arn3t5bf21jcs1g28e.jpg
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one