patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg

Je většina rodičů úchylných, nebo je něco špatně?

  Nejen Klatovskem hýbe případ oběšeného muže z Nýrska. Co člověk, to názor. Při čtení komentářů v diskuzích pod články mám pocit, že se spustil hon na čarodějnice. Protože z mně dostupných informací nejsem schopen udělat nějaké seriózní závěry, pokusil jsem se alespoň soustředit informace na jedno místo. Vynechal jsem vyjádření matky děvčátek a její sestry, protože jsou pochopitelně příliš emocionální. Chtěl bych čtenáře poprosit, aby reagovali s klidnou hlavou. Představte si situaci, kdy by na obvinění bylo něco pravdy a Mgr. Bezděková nic neudělala !!! Takže víme, že je něco špatně. Můj dojem, že chyba je komplexně v systému, je podepřen i osobními zkušenostmi invalidy z jednání s podobnými úřady. Nezájem, arogance, posuzování stavu od stolu bez ověřování skutečností, absence lidskosti a soucitu a podřízenost všelijakým nesmyslným tabulkám a příkazům. A když se to sejde dohromady, může dojít i k takovým lidským tragédiím. Nenechme případ upadnout v zapomnění, aniž bychom se nedozvěděli pravdu. Dávám si pár otázek:
Má Mgr. Bezděková oprávnění k činnosti, kterou vykonávala?
Proč policie ČR nesdělí skutečnosti a fakta o kterých tvrdí, že je má, když údajného pachatele již nelze poškodit?
Kdo dal celé té akci požehnání?
 
Rudolf Polanecký napsal:
Odbornice podrobila předškolačku testu, ve kterém jí dala za úkol začarovat jednotlivé rodinné příslušníky do zvířátek a nakreslit je.
„U prasete, které mělo označovat otce, namalovala nezvykle dlouhý ocas. Na otázku, jestli prase sahá na oslíka, dívka řekla, že ano. K tomu doplnila, že se to oslíkovi nelíbilo, že by nejraději utekl do svého domečku a byl by rád, kdyby se prase odstěhovalo. Když jsem se ptala, co chtělo prase, aby mu oslík dělal, dívka mlčela,“ uvedla logopedka do policejního protokolu.
Pak už si přestala brát servítky a na dívku to vybalila přímo.
„Sahá ti tatínek mezi nožičky? Víš to, že kluci mají pindíka a tátové taky a akorát ho můžou mít velkýho a tvrdýho?“ Podle logopedky na všechny tyto otázky reagovala dívka kladně. „Odpovídala na všechno, ale je dost chytrá, takže jsem musela být opatrná, aby nepoznala, co sleduju,“ napsala logopedka dětské psycholožce, se kterou případ konzultovala, ještě než své podezření oznámila policii nepříjemné věci? Dostala přes zadek
Při sezení u psycholožky však Lucinka nic podobného nezopakovala. Ani její výslech na policii žádné odhalení nepřinesl. Podle dobře informovaného zdroje dívka uvedla, že tátu i mámu má ráda „až do stropu“. Říkala, že se s tátou někdy koupe ve vaně, kde po sobě stříkají vodu a je hrozná legrace. Taky se zmínila, že k němu občas chodí spát do postele.
Vyjadřovala se i k tomu, jestli jí otec dělá nějaké věci, které by jí byly nepříjemné. Prý někdy dávno dostala na zadek, protože zlobila. Opakovaně popřela, že by jí otec sahal mezi nohy. Právu se podařilo získat výpověď otce, kterou učinil týden před sebevraždou.“
Mgr. Dominika Bezděková tvrdí:
Nejsem blázen, abych hlásila takovou věc. Už během prvního sezení se starší dcerou ale vyšly najevo opravdu závažné skutečnosti, konkrétně si stěžovala na způsob, jakým si s ní otec hraje, které jsem potom konzultovala se dvěma psychology. Případ na policii potom ohlásila až soudní znalkyně, ne já,“ Pětileté děvče nevyšetřovala kvůli logopedické vadě, jak v minulých dnech zaznělo v médiích, ale kvůli komunikačním potížím s dospělými.
Policie:
Štvanice na paní Bezděkovou je úplně mylná. Ona jen konala svoji povinnost a policii volala až soudní znalkyně na základě svého šetření. A rozhodně nešlo jen o to, že se otec koupe s dětmi, na základě takové věci bychom úkony trestního řízení nezahajovali,“ uvedl zástupce velitele klatovské kriminálky Antonín Šmíd.
 
Anonymní informace:
 
„Dotyčná mgr. poskytuje služby, které patří do rezortu zdravotnictví. Pro logopedickou terapii poruch řeči nesplňuje kvalifikační podmínky dle platné legislativy (atestace v oboru klinická logopedie a registrace ministerstva zdravotnictví k výkonu povoláni bez odborného dohledu.)
Poskytuje tedy služby, které jsou v ČR hrazeny zdravotními pojišťovnami. Smlouvy s nimi nemá a ani mít bez předepsané kvalifikace nemůže. Zadarmo to taky určitě nedělá. Tuto mgr. Jsem před časem písemně upozorňovala, že logopedie není ani školní předmět, ani volná živnost, takže bez atestace a registrace samostatně práci v logopedii dělat nesmí, a už vůbec ne za přímé platby ( pokud brala za své „logopedické“ služby peníze v hotovosti), porušuje tak nejméně dva zákony.“
(Zdroj: http://www.emimino.cz/diskuse/vezme-mi-socialka-dite-216040/strankovani/76/)
 
Výpověď otce, kterou poskytl týden před sebevraždou:
 
Obě holky jsem myl, jako každý otec myje malé děti. Namydlil jsem je po celém těle včetně genitálií a konečníku, opláchl vodou z vany a nakonec utřel od hlavy až po paty.“
 
Co na to skutečné klinické logopedky?
 
Jsme v Klatovech dvě klinické logopedky, já a kolegyně Ivana Šedivá, a obě se distancujeme od toho, co se stalo. Nemáme s tím případem nic společného," řekla Deníku klatovská klinická logopedka Jaroslava Svítilová, která upozornila, že žena, jež causu odstartovala, klinickou logopedkou není.
„Logoped si nikdy nemůže dovolit mít u sebe dítě a říci rodičům: ,Teď odejděte pryč‘,“ řekla včera Blesku klatovská logopedka Ivana Šedivá.
 
Závěrem vyjadřuji upřímnou soustrast všem pozůstalým
 
 
INFORMACE:
http://pravednes.cz/BezdekovaDominika.profil
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one