patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg

K čemu může dojít slučováním různých ras a kultůr? Těžko odhadnout. Záleží na úhlu pohledu. V první řadě bychom se měli ptát, komu to prospívá. Civilizovaný svět nahrazuje nedostatek volné půdy technikou a vědou, ale těžko hledat nějaký nový potenciál. Dalo by se říct, že čím více lidé pracují, tím méně se množí. Proto např. Evropská populace zvolna vymírá.

Na druhou stranu třeba africké národy se množí jako kobylky. Jsou tam obrovské plochy nevyužívané půdy. Nic se tam nevyrábí. Jen se využívají přírodní zdroje a nerostné bohatství. Afričanům všeobecně chybí schopnost myslet do budoucna. Nezajímá je, kolik budou mít dětí, jak je uživí, jaké jim poskytnou vzdělání. Nezajímé je ani možnost nákazy pohlavními chorobami a AIDS. Sexuální uspokojení staví nad sexuální bezpečnost. Proto jsou také častěji pachateli znásilnění. To má přímou souvislost s inteligencí.

Spousty vědeckých prací se zabývaly sovislostmi mezi rasou a IQ. Kniha IQ a bohatství národů (IQ and the Wealth of Nations) severoirského autora Richarda Lynna a finského emeritního profesora antropologie Tatu Vanhanena uvádí tabulku 84 zemí podle průměrného naměřeného intelektu. Deset zemí na dolním konci tabulky leží v Africe (JAR, Súdán, Tanzanie, Ghana, Nigérie, Zimbabwe, Demokratická republika Kongo, Sierra Leone, Etiopie, Rovníková Guinea) . Někteří argumentují nízkou úrovní vzdělání, špatnou výživou atd. Pravdou ovšem je, že ještě nikdy nikdo nesestavil žádný IQ test, ve kterém by černý člověk dosáhl lepších výsledků než bílý. Dokonce ani když vyrůstali v podobných pomínkách. Pořád je tam rozdíl cca 12 IQ bodů v neprospěch tmavé rasy. Těžko potom očekávat například od Ugandy zvýšení životní úrovně, když je tam průměrné IQ 73 b.

Ovšem, bylo by chybou si myslet, že jsme my nějakou nadřazenou rasou. Nejvyšší inteligenci má rasa mongoloidní (žlutá), pak europoidní, následují hispánci, obyvatelé Indie,domorodí australané,romové, a na úplném konci je rasa negroidní. Rozdíly v průměru IQ populace států jsou obrovské, od nějakých 107 po 69 bodů.

Není rasismus vidět odlišnosti ras. Ale vrátím se k multikulti experimentům. Pokud se kdokoli rozhodne cokoli šlechtit, tak za účelem zisku a kvality. U závodních koní dáváme dohromady rychlost a vytrvalost, u rostlin schopnost růstu a zvýšení výnosů. Z tohoto pohledu by pro eurorasu bylo spíš výhodné se spojovat s Japonci. Jedinou předností černé rasy je schopnost se rozmnožovat. Otázka je, jestli po promíchání ras a po částečném zvýšení IQ u míšenců tato schopnost zůstane zachována. Další možností je ta, že se předpokládá spojení africké a evropské rasy. Výsledné IQ bude sice nižší než u současných evropanů, ale vyšší než u současných afričanů. To by mělo za následek schopnost pracovat a zřejmě by následovala migrační vlna opačným směrem, protože Evropa se přesytí a nebude schopna populaci uživit, zatímco Afrika má spoustu nevyužité země.

A teď se znovu ptám, komu to prospěje!!/! Kdo nemá nikdy dost? Které rodiny a klany se snaží ovládat dění na zeměkouli? Markelová a další jsou jenom hloupí kašpárci, kteří za možnost vládnutí zradí vlastní lid. Skutečné strůjce je třeba hledat jinde.

 

Radek Sedláček, 24.8.2017

multi.jpg
http://iqtest-narodu.wz.cz/
Obrázek 3.jpg
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one