patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
Máme prezidenta, který v roce 1968 vlezl do KSČ, který léta spolupracuje s M.Šloufem (předlistopadový papaláš KSČ a SSM). Prezidenta, který je spojen se spoustou korupčních afér (Bamberk, Štiřín, Olovo, Zemanův kufřík atd.). Prezidenta, který se opírá o spolupráci s komunisty, který mluví jako dlaždič (omlouvám se dlaždičům) a chlastá jako carskej důstojník. Nesmím zapomenout na „Opoziční smlouvu s V. Klausem
 
202px-Miloš_Zeman_2013.JPG
sobotka_020695_edited.jpg
Máme premiéra, který v životě nepracoval ani minutu a je profesionálním politikem už od studentských let. Premiéra, který jako ministr financí položil základy státního megadluhu a dodnes je považován za nejhoršího ministra všech dob (i když Kalousek dělal co mohl). Jako ministr instaloval bez výběrového řízení do čela aerolinek Tvrdíka, který je málem přivedl na buben. Řadě podnikatelů, kteří se kámošili s ČSSD a sypali Paroubkovi, odpouštěl daně a dluhy za 115 miliónů.. Premiéra, který zneužíval poslaneckých náhrad ke koupi luxusního bydlení. Premiéra, který byl také zapleten do privatizačního podvodu s Unipetrolem a PKN Orlen, ve kterých měl prsty i Babiš. Premiéra, který je obviňován z nevýhodného prodeje bytového fondu OKD Bakalovi. Premiéra, o kterém se ví, že je slibotechna.

 
 
Máme předsedu senátu, který byl po dobu normalizace komunistou za účelem budování kariéry. Který po r.1990 pracoval už pouze jako placený odborář. Překabátil se do ČSSD, ale srdcem zůstal komunista a nadále s nimi spolupracuje. Od doby, co se instaloval do vedení senátu o něm není už moc slyšet.

 
JB375cb9_03.JPG
403688-top_foto1-65q7o.jpg
Máme předsedu poslanecké sněmovny, který taktéž neměl tu čest seznámit se na vlastní kůži s prací a od školy je profesionálním politikem.

 
Majitelem nejsilnější vládní strany současnosti a ministrem financí je člověk, který byl agentem STB od r.1980 do  roku 1985, kdy jej PZO Petrimex vyslal dlouhodobě do Maroka; s příslušníky StB se za uvedené období setkal celkem sedmnáctkrát. Krycí jméno „Bureš“ figuruje nejméně ve dvou dalších svazcích StB - jednak ve spisu „Oko“, kde je „Bureš“ nejméně dvakrát zmíněn jako autor hlášení určených pro tuto organizaci, a jednak ve spisu „Voják“, v němž figuruje jako opakovaný návštěvník konspiračního bytu. jako důvěrník. Podle odborníků jsou záznamy pravé, ovšem soud zatím nepravomocně rozhodl, že ne. Babiš  měl uplácet při privatizaci unipetrolu, proloboval zákon o biopalivech na kterém rýžuje těžké prachy. V roce 2008 byl kamerou načapán na schůzce s šéfem antiminopolního úřadu Pecinou v době, kdy antimonopolní úřad posuzoval rozšíření Babišova koncernu Agrofert o další společnosti. V autosalónu se prý scházeli opakovaně, protože v Praze neměl kancelář. Jen v r.2010 pobíraly Babišem vlastněné firmy státní dotace ve výši 3 miliardy korun. Babišova soukromá firma také spravuje státní zásoby obilí. Jedná se o největší střet zájmů v historii a protože si Babiš koupil i média, ( Mafra vydává 5+2 dny, Mf DNES, Lidové noviny, Metro. Patří pod ni i rádia Expres a Classic FM a Óčko a Óčko Gold.Na netu provozuje zpravodajské portály  iDnes.cz a Lidovky.cz, FINmarket.cz, AAAPoptávka.cz nebo rajce.net. Mafra vlastní tiskárny MAFRAPRINT v Praze a Olomouci a virtuálního mobilního operátora Mobil.cz vydavatelství Mafra a T-Mobilu.),tak nás čeká pěknej průser.
 
dsc_2463_resize-1380226322-d705741c_660x371.jpg
Pán Bůh s náma, ale sami si je volíme, tak co vlastně chceme !!!!!!
R.S.21.11.2014
Media_x_9.jpg
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one