patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg

Pomáhat a chránit??? Hovno !!!

Jak mi začal prosinec roku 2014?
Pondělí 1. prosince 2014. Počasí udělalo kotrmelec. Jeden den teplo a najednou zima. Ale mrazu se přeci v prosinci nebudu divit. Jen to mohlo přijít nějak postupně a ne jako rána klackem za krk. Pouštím televizi. Meteorologové varují!!!! Náledí!!! Výstraha!!! Kalamita !!!! Mrznoucí déšť!!!
Varování platí pro celé území ČR. Někde padají stromy.   Koukám na zprávy a říkám si, že zase zima v prosinci zaskočila řidiče i silničáře. I další zprávy jsou alarmující. V Praze nejedou některé tramvaje. Dokonce ani některé vlaky nejezdí. Bouračky na silnicích všech tříd. Nu nedá se nic dělat, takové počasí ze mne dělá vězně. Jako velmi špatně chodící invalida v tyto dny pokud možno neopouštím domov. Moc riskantní!!! Podjede mi berle a já se sám nedokážu zvednout. Pochroumám si ruku a nemůžu chodit. To by byl opravdu velký problém. Žiju sám v celém domě. Musel bych zřejmě ulehnout po dobu zranění do nemocnice.  Koukám do zásob a zjišťuji, že mám dostatek potravin, jen chléb dochází, ale na dnešek mi vystačí. ROZHODNUTO – NEVYLEZU!!!
Úterý 2.prosince 2014. Počasí je stále stejné. Ještě, že tady u nás není tak zle jako na východě. S obavami koukám z okna. Dnes se tomu nevyhnu. Musím někde vybrat peníze a koupit chleba a cigarety. V hlavě mi to šrotuje.  Musím tam, kde je bankomat, trafika i pekařství. Vzhledem k mému bydlišti připadají v úvahu jen Kaufland a Albert. Po zralé úvaze se rozhoduji pro druhý supermarket. V Kauflandu bude narváno a zase nebude, kde zaparkovat, abych ušetřil kroky. Každý bolí jako čert, zejména v tomhle počasí. Přijíždím k Albertu. Sakra, na invalidech plno. Při budově také. Ještě je tu takový zbytečný plácek, kde parkují auta a tam je volno. Je to jediné místo, kde nebudu překážet a odkud si troufnu dojít v tom marastu pod střechu obchodu. Parkuji, vystupuji a velmi opatrně se přesouvám k bankomatu. Ještě jednou přelétnu zrakem místa pro invalidy. Opravdu plno. U bankomatu vybírám pár korun (invalidé si moc nemohou vyskakovat) a vcházím do budovy. Hned u recepce mne došla známá a říká:“ Radku, venku ti policajti fotí auto.“  Nu co nadělám. Než se tam dobelhám, budou pryč. Snad mají trochu rozumu. Vidí jaký je počasí, kartičku invalidy mám za sklem. Zvláštní, že mají čas na takový kraviny zrovna v době, kdy je plná republika dopravních nehod. Rychle kupuji půlku chleba a dvě slané housky. Trafika má bohužel zataženou roletu s cedulkou „ PŘIJDU ZA OKAMŽIK“, tak cigarety vynechávám. Platím u pokladny. Zrovna kolem prochází dopravní policista. Známe se od vidění a zdravíme se. Vracím se stejně opatrně k autu. Nikde žádný lísteček za stěračem, tak asi v pohodě. Jen parkoviště prořídlo.
Pátek 16.1.2015. Poštou mi dorazila obálka s modrým pruhem. Otevírám ji s nedůvěrou. Dnes je to rok, co jsem našel mrtvého otce a od té doby jsem v domě sám. A ejhle. Pokuta 300 korun za parkování na chodníku 2.12.2014 v čase od 10,55 do 11,00 hodin. No to si ze mne dělají srandu? Žádné podání vysvětlení, rovnou složenka!!! Přál bych jim moje ruce a nohy na pár dní a jednu břečku, nebo náledí do toho. POMÁHAT A CHRÁNIT, HOV…
Když jsem se uklidnil, koukám na satelitní snímek parkoviště u Alberta. Tak tohle je chodník???  Skoro neuvěřitelné. Nikdy jsem tam neviděl nikoho jít, ale téměř vždy tam stálo auto. Ten chodník nikam nevede. Vyšlapaná místa mi dávají za pravdu a jasně ukazují, kudy zákazníci chodí.  Kdo jde od Alberta do krámů naproti, jde přes parkoviště. Ostatní hned před Albertem zahnou vpravo. Možná někdo od městské dopravy, ale ta v Klatovech téměř nefunguje a lidí stejně chodí nejkratší cestou, tedy po silnici rovnou ke vchodu. Tenhle architektonický prvek zbytečně okrádá parkoviště o jedno stání, přímo se nabízí k parkování a zřejmě jeho jediným účelem je to, aby měli policajti kde dávat pokuty invalidům, když už nemají nic lepšího na práci. Pro úplnost přikládám satelitní snímek s označením „CHODNÍKU“, článek z tisku ozřejmující situaci toho dne a jednu fotografii.
 
Radek Sedláček. 17.1. 2015
 
albert.jpg
10922710_10202298943673342_1950989770921567406_n.jpg
Červeně jsem vyznačil místo, kde stálo mé auto. Vyšlapaná místa v trávnících ukazují, kudy lidé chodí a pokud už někdo přijde po chodníčku, střihne to po silnici rovnou ke vchodu.
Na fotce ze Seznam.cz je vidět na stejném místě  jiné zaparkované auto.

Kolaps v dopravě: Dráhy zrušily stovky spojů, v Praze stojí tramvaje

  5:59,  aktualizováno  16:12
 
Mrznoucí déšť paralyzoval dopravu v Česku. České dráhy kvůli ledovce během úterního rána a dopoledne odřekly stovky spojů. Dálkové vlaky jezdí jen sporadicky. Ochromena je i příměstská doprava v Praze. V Brně místo trolejbusů vyjely autobusy, v Olomouci nejezdí tramvaje. Praha zkouší obnovit provoz tramvají od 15:00 na lince 9.

.....

18:00
Skončila výstraha Českého hydrometeorologického ústavu kvůli ledovce, která platila pro celé území Čech od úterního rána. Podle meteorologů by se neměla v příštích dnech vrátit.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/situace-ledovka-kolaps-072-/domaci.aspx?c=A141202_055916_domaci_jj

2.12.2014.jpg
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one