patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8197"
radku celej život dělám...nu a už vidím jak ted v 56letech,až mne nikdo nezaměstná,uklízím u popelnic nebo zametám ulice aby mi nějaký uřad dal podporu nebo sociálku...děkuji nechci...nu to je jak s tím marodným,k doktoru nechodím ,nemarodím,nu a ted k stáru kdy to určitě začne(do 64let kdy mám jíti do penze určitě-vám mladším nezávidím odchod v 70letech)mám být doma 3dni zadarmo a pak za nějakou almužnu no potěš pánbu ale v toho já nevěřím a tak dál platím daně,sociální ,zdravotní a musím se spoléhat sám na sebe a bát se stáří a nejistot s ním spojených...lepší je včas umřít!!!
Ivane, špatně jsi četl. Ta práce se týká dlouhodobě nezaměstnaných žijících trvale ze sociálních dávek na sociálních ubytovnách, kteří nemají praovní návyky a svůj lenošivý život přenášejí i na své děti. Ty si práci vždycky najdeš, protože jsi zvyklý pracovat. Já jsem sice o trošku mladší, ale už 8 let v invalidním důchodu.tát a mne kašle stejně, jako jednou bude kašlat bohužel i na tebe. Skoro nemůžu chodit, ale přesto se dál snažím něco dělat, přivydělat si a dál odvádím daně a zdravotní. Protože jsem zvyklý dělat, nenechat se živit a spoléhat především na sebe dokud to jde.
02.09.2014 00:29:29
Radek Sedláček
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one