patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
V pátek večer jsem byl svědkem zásahu městské policie (budiž jim ke cti). Nevím konkrétně o co šlo, ale zahlédl jsem na jednom zaparkovaném vozidle visící SPZ, takže buď vykrádali auta, nebo kradli značky ??????? Zadržení byli dva cikáni. Mladí, mně neznámí. Strážníci mne požádali, abych objel blok. O kus dál stáli další tři a s cigáry v hubách a pozorovali dění. Zřejmě se jim podařilo včas zdrhnout.
Znovu mi do hlavy vlezly ubytovny. Ty tzv. „Sociální“, které zaplavují  město takovýmhle materiálem. Lidmi, kteří jsou závislí na drogách, alkoholu, hracích automatech a na své závislosti shánějí prostředky pomocí krádeží. Pro poctivou práci se nenarodili a nikdy v životě pracovat ani nebudou. A pár místních podnikatelů je soustřeďuje na své ubytovny a zneužívá chybného zákona za účelem vlastního obohacení.
Můj názor je takový, že město by mělo být vlastníkem nějaké ubytovny, aby se postaralo o své občany, kteří se dostali do svízelné životní situace. Podniky a firmy, zaměstnávající montéry by měli mít svou ubytovnu. A to je všechno, TEČKA!!! Pokud kdokoli soustřeďuje nějakou skupinu do své ubytovny, měl by se také postarat o jejich zaměstnání. Pro všechny další případy jsou tu hotely a penziony. Bohužel, špatný zákon dopadá na celou zemi, zatímco špatně postavená zeď jen na malý kousek. Jenže zedník, který svou práci odflákl může očekávat postih, politici tvořící špatné zákony nikoli.
Ale město také není úplně bez možností, jak zasahnout. V první řadě prostě neudělí stavební povolení pro tenhle účel stavby, nebo stavební úpravy. To naše město dělá. A v druhé řadě může  (nebo  se může alespoň pokusit) odstavit takové podnikavce od zakázek, do kterých má co mluvit. Víte přátelé, já to beru tak, že kdo mi do baráku přitahne grázla, už tam není vítán ani on, byť bychom se znali léta.
 
161849_ul.jpg
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one