patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
Nepřijde vám, že z nás politici dělají nesvéprávná hovádka? Kam se poděla svoboda člověka? Zákaz na zákaz a kde to nestačí, tak obráceně. Příkaz na příkaz. Přijde mi, že jedinou snahou těch vykutálených zlodějů je lidem znepříjemňovat život. Znepřehlednit jej natolik, aby bylo co nejvíce příležitostí k uplatňování sankcí. Jedna parta vymýšlí zákonné nesmysly a druhá zase způsoby, jak je obejít. A na skutečnou práci vytvářející hodnoty už moc lidí nezbylo. Vlastně je to tak, že všichni chudí na věčné časy musejí vytvářet nesmírné bohatství těch líných vykuků. Počínaje EU a konče Obecním úřadem.
Vyřešil zákaz drog problematiku??? Naopak!!! Vyřešil zákaz alkoholu alkoholismus?? Naopak!!! I zákaz heren vede jen ke vzniku dalších, nelegálních. V restauracích máme v jídelních lístcích označené alergeny, ale supermarkety máme narvané potravinami z náhražek a éček. Nařídíme, že vysavače nesmí být silné, že se na baru může otevřít jen jedna lahev rumu, který se stejně nesmí jmenovat rum a ještě musí mít svůj rodný list. Zakážeme kouření a pro jistotu i elektronické cigarety. Přívěsné vozíky za kolo můžou být, ale nesmí v nich nikdo sedět, kadeřnice musejí být zřejmě v teplákách, aby pohled na hezkou ženskou v podpadcích nezpůsoboval stopoření u poloplešatých strejdů v čekárně. Svítit smíme jen drahými, úspornými žárovkami. A to i tam, kde úsporné prokazatelně nejsou.
Lidičky, oni nás potřebují zavalit takovou spoustou starostí, abychom už neměli sílu chytit je za pr.. (zadky) a vyházet z oken.
 
zakaz-siahania-a-dosiahnutia.jpg
Pár odkazů:
Zákaz pořádání veřejných zabíjaček  (http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/160889-konec-tradicnich-zabijacek-za-verejne-hody-pokuta-300-tisic/)
Zákaz kouření ve všech restauracích (http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/298143-posledni-slovo-ministra-koureni-v-restauracich-zakazeme-plosne/)
Zákaz nošení podpatků a šperků pro kadeřnice (https://web.svobodni.cz/clanky/euronesmysl-c-12-zakaz-noseni-sperku-a-podpatku-pro-kadernice)
Zákaz obrázků dětí na obalech mléka pro děti (http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Euronesmysl-c-4-Zakaz-obrazku-deti-na-obalech-mleka-pro-deti-316690)
Zákaz prodeje alkoholu v lahvích nad 1l (http://byznys.ihned.cz/c1-60700760-baleni-alkoholu-se-zmensi-kauce-lihoviny)
Zákaz igelitek (http://www.novinky.cz/ekonomika/324544-europoslanci-pozaduji-zakaz-plastovych-tasek-na-jedno-pouziti.html)
Zákaz dětských vozíků za kolem (http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/doprava/129363-detsky-vozik-za-kolem-je-nezakonny-cykliste-mohou-zaplatit-tisice/)
Zákaz obyčejných žárovek (https://blog.frantovo.cz/c/59/Z%C3%A1kaz%20%C5%BE%C3%A1rovek%20v%C2%A0EU%3A%20Mr%C3%A1z%20p%C5%99ich%C3%A1z%C3%AD%20z%C2%A0Bruselu)
Zákaz pomazánkového másla (https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/183688/dalsi-zakaz-z-eu-v-cesku-konci-pomazankove-maslo.html)
Zákaz marmelády (https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-domaci/183174/konec-marmelady-v-cesku-odted-budeme-jist-rosol.html)
Zákaz českého rumu (http://domaci.ihned.cz/c1-55586750-evropa-utapi-miliony-v-rumu-z-karibiku-cechum-se-to-i-kvuli-tuzemaku-nelibi)
Zákaz dvou otevřených lahví na baru (http://www.denik.cz/ekonomika/pravidlo-jedne-lahve-barmani-se-zlobi-20140205.html)
 
zákaz kofeinu - http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domaci/novy-zakon-kava-a-energy-drinky-az-od-18-let.html
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one