patrtit.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
mal.jpg
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


Tenhle problém mne opravdu zajímá. Nejprve vás telefonicky kontaktuje ženský hlas. Ani nemá cenu zkoumat, kde sebrali vaše telefonní číslo a odkud znají vaši adresu. Dříve jste byli kontaktováni příjemným hlasem, slušnou formou. Dnes vám v podstatě hlas nařídí, kdy a kam se máte dostavit. Osobně si vždycky nechám poslat pozvánku. Mám pro to dva důvody. Jednak se chci na internetu podívat, co za firmu mne otravuje a jednak mám škodolibou radost, že vynaložené náklady na dopis podvodníci vyhodili do luftu. V minulosti jsem pár takových akcí dokonce navštívil. Nejprve z neznalosti problému, posléze si trochu zaprorokovat. Jednou mi dokonce hlas v telefonu vynadal, že mi zaslali pozvánku a já si dovolil nepřijít. Čas konání samotné akce bývá stanoven tak, aby vyselektoval důchodce. Praktiky šmejdů nebudu popisovat, ale pokusím se zamyslet nad problémem z jiného úhlu.

Někdy před rokem jsem vyrazil na jednu takovou akci do hotelu Centrál. Neměl jsem v úmyslu jít do sálu dál, než za dveře. Rozhodl jsem se celou akci narušit a už dopředu trochu zvyklat důvěru omámených důchodců. Počkal jsem u recepce hotelu na zahájení akce a po pár minutách jsem vstoupil do salónku s dotazem, co jsou předvádějící za firmu. Hned se ke mně hnali tři. Dva byli snědí. Moc mluvit neuměli. Pokoušeli se mne vytlačit ven, ale chodím o berlích, tak si zase nemohli dovolit moc, aby neodradili babičky a dědečky. Debata možná nebyla. Na další akci jsem se chystal s redaktorem Klatovského deníku R Kutějem (také do Centrálu). Bohužel, jeho pracovní povinnost nám nakonec nedovolila účast na akci a sám jsem tam jít nechtěl. Nyní tam Rosťa vyrazil s člověkem z ČOI. Výsledek si můžete přečíst ZDE.

A teď k jádru pudla. Stojím před otázkou, jestli jsme schopni donutit majitele hotelů a restaurací, aby nepronajímali své prostory k těmto účelům. Pro ně je to byznys, ale mělo by jim přeci také jít o dobré jméno podniku. Pokud na takové podnikatele nemá páky město (mohlo by jim věnovat zvýšenou pozornost např. prostřednictvím kontrol živnostenského úřadu), pak bychom měli chtít, aby se takových akcí pravidelně zúčastňoval někdo z ČOI. Určitě není těžké mít o podobných akcích na území města přehled. A když ani to nepomůže, jsme tady ještě my, prostí občané a je naší povinností chránit své seniory. Můžeme se na těchto stránkách vždy domluvit, informovat se o podobných akcích a pak je kolektivně narušit (navštívit) třeba za přítomnosti některého z novinářů.

DEJME ŠMEJDŮM VĚDĚT, ŽE V KLATOVECH JIM PŠENKA NEPOKVETE !!!
                                                                             R.S.
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one