patrtit.jpg
Image 1.png
Image 2.png
Image 3.jpg

HEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ ?

Pomůže vám náš regionální katalog


DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Potřebujete vlastní webové stránky? Chcete vytvořit originální logo, navštívenky, letáky, plakáty, pohlednice, Pf nebo jinou propagaci? Kontaktujte grafické studio Rasgraf
MUDr. Tomáš Lebenhart je vyznavačem "Celostní medicíny" Jeho ordinaci naleznete ve Vídeňské ulici proti prodejně Unicos


Diagnostikujte a harmonizujte své tělo pomocí přístroje OBERON


and.jpg
psí.jpg
V pátek 3.10. 2014 se konala v „Music clubu u košile“ jedna velmi prospěšná akcička.  Pod patronací „Klatovských patriotů“ se jedlo, pilo, hrálo, tančilo i soutěžilo, a to všechno ve prospěch opuštěných a ztracených pejsků z klatovského psího útulku. Nápad se zrodil v hlavě Evy Kauerové, která podobnou akci organizovala již v loňském roce. Na jejích bedrech také ležel největší díl práce se  sháněním materiálu, sponzorů a dalších náležitostí. Luboš Pitule poskytl bezplatně prostory. Moje maličkost (Radek Sedláček) vytvořila plakát. Každý v rámci svých možností přispěl svým dílem.
Po sedmé hodině večerní jsem pln očekávání vyšplhal s vypětím všech sil schody do clubu. Přítelkyně mne jistila zezadu a ještě nesla mou „Máňu“  Hlavní organizátorka měla všechno skvěle nachystáno. Děvčata u vstupu, talíře a tácy s chlebíčky a chuťovkami, kapela Pilouni na pódiu. Dokonce i zákusky pro milovníky sladkého. Strach z neúspěchu akce ustoupil při pohledu na slušně zaplněný prostor návštěvníky. Usadili jsme se s Ivankou strategicky, abychom mohli sledovat veškeré dění na parketu. Upíjím colu a rozhlížím se kolem. Spousta známých i příbuzných. Poznávám kandidáty z jiných uskupení, se kterými za týden svedeme boj v komunálních volbách. Z výrazu jejich tváří čtu, že nejsou na výzvědné misi, ale že se přišli bavit a podpořit dobrou věc. To mne utvrzuje v názoru, že společné cíle nesmí být závislé na mezistranických tahanicích a lze je prosadit.
Přichází i dobrá duše útulku  Míla Šeflová.
Je deset minut po osmé a Pilouni začínají hrát. Už při druhé písničce se vynořují první tanečníci. Zábava se rozbíhá naplno. Obsluha baru má plné ruce práce, stejně jako organizátoři. Všechno klape. Žádná brutální organizovanost. Vše působí přirozeně a uvolněně. Před lídrem kandidátky patriotů, Ivanou Vrábkovou, stojí ještě jedna oficialita, které se nedá vyhnout. Po první taneční sérii se ujímá
mikrofonu, aby akci uvedla, přivítala hosty, představila sponzory (bez toho to nejde) a popřála všem příjemný večer. Vidím, jak z ní po projevu padá nervozita.  Pilouni hrají skvěle. Lidé se baví. Ale na programu jsou ještě další atrakce. Taneční skupina Farmáři předvádí své vystoupení. O chvilku později beru do ruky Máňu (už můžu prozradit, že se jedná o mou milou kytaru) a jdu přispět k pódiu i já se svou troškou do mlýna (nebo spíš do útulku). Kupodivu lidé tančí i při mé sólové produkci. Když pak vydechuju u stolu, říká mi Eva předběžný výsledek akce. Vypadá to dobře. O čtvrtinu více než před rokem.  Dámská volenka a parket je skoro malý. O půlnoci se losují ceny.
Celý týden mi nebylo nejlépe a tak se s Ivankou vytrácíme po „anglicku.“
Jak to všechno dopadlo, co se za utržený peníz pejskům nakoupilo a fotografie z akce přinesu později.
Ale poděkovat všem můžu hned. Díky za ta zvířátka.
                                Radek Sedláček
 
WEBOVÉ STRÁNKY PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one